شایعه: استودیو InXile یک بازی نقش آفرینی استیم پانک می‌سازد

توسط محسن شجاعی در ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۵

به ادعای یکی از اینسایدرهای دنیای گیم، استودیو InXile که سابقه خوبی در ساخت بازی‌های نقش آفرینی دارد، هم‌اکنون مشغول ساخت یک بازی نقش آفرینی دیگر است. فضای این بازی استیم پانک خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو InXile مدت زمان زیادی است مشغول ساخت بازی‌های مختلف در ژآنر نقش آفرینی است و توانسته شهرت خوبی با ساخت بازی‌ Wasteland2 و دنباله آن کسب کند و بنابراین ابدا عجیب نیست اگر پروژه بعدی این استودیو نیز در همان ژانر باشد. گزارش‌ها و شایعات جدید نیز همین موضوع را تایید می‌کنند.

آقای Jez Corden، ژورنالیست مشهور وبسایت Windows Central اخیرا در پادکست The Xbox Two شرکت کرده‌استو در بخشی از این پادکست وی مدعی شد، استودیو InXile مشغول ساخت یک بازی نقش آفرینی دیگر است. این بازی نقش آفرینی فضایی و حال و هوایی استیم پانکی خواهد داشت.

راستش دوست ندارم خیلی از اطلاعات بازی را فاش کنم. تنها می‌توان بگویم با اسم Project Colbolt در حال حاضر شناخته می‌شود و فضایی استیم پانکی دارد.

زمانی که میزبان برنامه از آقای Corden پرسید آیا مطابق شایعات قبلی این بازی یک شوتر اول شخص است، وی پاسخ داد نمی‌تواند با اطمینان اظهار نظر کند اما، تا حد زیادی مطمئن است این شایعات حقیقت دارند. آقای Corden ضمنا اعلام کرد دقیقا نمی‌داند بازی در چه مرحله‌ای قرار دارد ممکن است زمان زیادی تا انتشار یا حتی معرفی آن باقی مانده باشد و تنها می‌داند که اعضای استودیو در حال حاضر با اسم Colbolt آن را می‌شناسند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: