کارگردان Assassin’s Creed Valhalla بازی Dead Space remake را کارگردانی می‌کند

توسط مهتاب جهاندار در ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۲

بازی Assassin’s Creed Valhalla توسط اریک باپتایزات کارگردانی شد و طبق جدیدترین گزارش انتشاریافته، کارگردانی بازی Dead Space remake اثر جدید EA هم برعهده همین فرد قرار دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی قبل بود که اریک باپتایزات برای پروژه‌ای به تیم استودیو موتیو الکترونیک پیوست و حال مشخص شد وی برای کارگردانی بازی Dead Space remake به این استودیو آمده است. وی فعالیت ۱۶ ساله در یوبیسافت داشته و علاوه بر جدیدترین نسخه Assassin’s Creed، در ساخت عناوین Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed: Black Flag هم نقش داشت.

علاوه بر باپتایزات، رومن کمپوس-اوریولا کارگردان بازی‌ For Honor و از سازندگان بازی بازی‌های Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier و Red Steel 1 و Red Steel 2 به تیم موتیو پیوسته و روی Dead Space remake مشغول کار است.

در جریان رویداد EA Play Live بود که بازی Dead Space remake معرفی شد. البته مشخص نشده این عنوان یک نسخه جدید است یا اینکه باید تنها شاهد تغییرات گرافیکی و افزوده شدن داستان اضافی و جدید باشیم.

ناگفته نماند که حضور برخی از اعضای اصلی تیم سازنده نسخه‌های قبل Dead Space در نسخه ریمیک منتفی است، زیرا یکی از اعضا آن در استودیو Striking Distance روی بازی ترسناک The Callisto Protocol مشغول کار است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: