بتا بازی Halo Infinite با فریم ۱۰۰ روی Xbox Series X اجرا خواهد شد

توسط مهتاب جهاندار در ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۱:۴۲

پیشتر نسخه پیش نمایش بخش چندنفره بازی Halo Infinite به اجرا درآمد و نشان بازیکنان در پاییز امسال چگونه عنوانی از شرکت مایکروسافت را تجربه خواهند کرد. برای کسب جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اعلام تیم توسعه نسخه پیش نمایش بخش چندنفره بازی Halo Infinite در بحث گرافیکی و بصری چشمگیر خواهد بود. اخیرا کانال یوتیوب ElAnalistaDeBits درباره این نسخه تجزیه و تحلیلی داشته و اطلاعاتی را فاش کرد.

گفته شد در روی Xbox Series X، نسخه بتا Halo Infinite با وضوح ۴K اجرا شده و اگرچه ۱۲۰ فریم بر ثانیه را هدف گرفته، اما عملکرد به طور کلی در محدوده ۱۰۰-۱۱۰ فریم برثانیه متغیر است، در حالی که گاهی اوقات به ۹۰ هم می‎‌رسد. در سوی دیگر، روی Xbox Series S، رزولوشن به ۱۰۸۰p کاهش یافته، به این معنی که می‌تواند بسیار بهتر به ۱۲۰ فریم برثانیه برسد، و تقریباً هیچ افت عملکردی برای آن وجود ندارد.

در کنسول ایکس باکس وان این بازی فریم آن ۳۰fps است و وضوح ۱۰۸۰ پیکسل تنظیم شد. برای کنسول ایکس باکس وان ایکس وضوح ۴K بوده و فریم اما در ۳۰fps باقی ماند. تیم سازنده اعلام کرده که تمامی کنسول‌های ایکس باکس در آینده عملکرد بهینه با بازی Halo Infinite خواهند داشت.

گفته شده Xbox Series X/S زمان بارگذاری بهتری دارند، در حالی که سایه‌ها، بافت‌ها و انسداد محیط نیز در این دو و در Xbox One X نسبت به Xbox One بهبود یافته است. بدیهی است که نتایج در حال حاضر چشمگیر هستند و این تنها اولین پیش نمایش فنی بوده که به این معنی است اوضاع در آینده بسیار بهتر خواهد شد.

بازی Halo Infinite در نوامبر امسال برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: