بخش داستانی بازی Halo Infinite

قسمت‌هایی از بخش داستانی بازی Halo Infinite فاش شد

توسط محسن شجاعی در ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ , ۲۱:۲۲

هم زمان با آغاز بتای بخش مولتی پلیر نسخه جدید مجموعه هیلو، سازندگان دچار اشتباهاتی شده‌اند و این اشتباهات منجر به فاش شدن قسمت‌هایی از بخش داستانی بازی Halo Infinite شده‌است. سازندگان درباره اسپویل شدن داستان به مخاطبان هشدار دادند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی از انتشار نسخه اولین بتای بخش چند نفره بازی هیلو می‌گذرد و با توجه به بازخوردهای اولیه دریافت شده از مخاطبان، می‌توان گفت حقیقتا می‌توان به این بخش امیدوار بود و شاید حتی بتوان آن را یادآور بخش چنده نفره افسانه‌ای هیلو ۲ دانست. البته این بدان معنا نیست که انتشار نسخه بتا تماما حاوی اخبار خوش و مثبت برای استودیو ۳۴۳Industries بوده‌است و ظاهرا تیم سازنده بازی مرتکب اشتباه بزرگی شده‌است.

آقای Joseph Staten، کارگردان بازی اخیرا در صفحه توئیتر خود ضمن تایید خبر فاش شدن قسمت‌هایی از بخش داستانی بازی Halo Infinite به طرفدارانی که دوست ندارند به هیچ عنوان هیچ قسمتی از بازی اسپویل شود، هشدار داد:

سلام دوستان! متاسفانه به صورت سهوی بخش‌هایی از فایل‌های قسمت داستانی بازی در فایل‌های نسخه بتا بخش چند نفره قرار گرفته‌اند و این فایل‌ها حاوی اسپویل هستند. فاش شدن هر قسمتی از بازی به شدت برای هر تیم سازنده‌ای دردناک است و می‌توان تجربه بخش داستانی را نیز برای برخی از مخاطبان خراب کند. لطفا مراقب اسپویلرهای سطح اینترنت باشید و اگر با این اسپویل‌ها مواجه شدید لطفا آن‌ها را نشر ندهید.

Halo Infinite تعطیلات سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: