شایعه: بازی PUBG بزودی رایگان می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۸ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۶

یکی از اینسایدرها و دیتا ماینرهای مشهور در در دنیای گیم اخیرا مدعی شده‌است، بنا بر اطلاعاتی که از فایل‌های بازی PUBG استخراج کرده، این عنوان در کمتر از یک ماه دیگر Free 2 Play می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شاید PlayerUnknown’s Battlegrounds اولین بازی در سبک بتل رویال نباشد اما، بدون شک محصول جدید استودیو PUBG Corporation گامی مهمی را در راستا مطرح شدن و محبوب شدن این سبک میان مخاطبان دنیای گیم و انتشار بازی‌هایی همچون فورتنایل و Apex Legends داشت. حدود چهار سال از انتشار این بازی می‌گذرد. این عنوان سپتامبر ۲۰۱۷ ری پلتفرم استیم در دسترس قرار گرفت و حال بنا بر ادعای دیتا ماینر مشهور PlayerIGN این بازی قرار است بزودی Free 2 Play شود.

به گفته این اینسایدر مشهور مقدمات برای اجرای فاز آزمایشی رایگان بازی برای ماه میلادی آینده فراهم شده‌است و استودیو PUBG Corp بنا بر بازخوردها و نظراتی از سوی مخاطبان پس از این تغییر دریافت می‌کند، درباره اجرای کامل یا رها کردن طرح تصمیم خواهد گرفت. به گفته PlayerIGN سازندگان در ابتدا قصد داشتند این بازی از اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی رایگان کنند اما، به دلیل دریافت نکردن بازخوردهای مناسب به طور کلی منصرف شدند.

اجرای این تصمیم از سوی سازندگان تا حد زیادی منطقی است، زیرا که بازی‌هایی نظیر فورتنایت، Apex Legends ،Warzone و اکثر رقبای پابجی رایگان هستند و از سوی دیگر مدتی است سطح علاقه‌‌مندی در میان مخاطبان نسبت به این بازی کاهش یافته و باید دید رایگان شدن بازی سبب می‌شود مخاطبان بار دیگر به آن روی آورند یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: