تاریخ انتشار بازی Shadow Warrior 3

تاریخ انتشار بازی Shadow Warrior 3 ماه آگوست مشخص می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۰

مطابق تویئت جدید صفحه رسمی استودیو Flying Wild Hog، اخبار جدیدی درباره تاریخ انتشار بازی Shadow Warrior 3 ماه آینده منتشر می‌شود. آن‌ها همچنین بار دیگر اعلام کردند این بازی تا پیش از پایان سال میلادی جاری منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

علی رغم اینکه بیش از نیمی از سال ۲۰۲۱ میلادی را پشت سر گذاشته‌ایم، هنوز بازی‌های وجود دارند که مطابق اطلاعیه استودیو سازنده یا ناشر قرار است طی سال میلادی جاری عرضه شوند اما، هنوز تاریخ انتشار دقیق آن‌ها مشخص نیست. یکی از عناوین مذکور محصول جدید استودیو Flying Wild Hog است. آخرین اخبار مربوط به این بازی در مراسم E3 امسال منتشر شد و سازندگان اعلام کردن بازی سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود و ظاهرا قرار است بزودی اطلاعات بیشتری در این باره منتشر شود.

استودیو Flying Wild Hog در صفحه توئیتر رسمی خود بار دیگر تاکید کرد بازی تا پیش از پایان سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و دیگر اینکه قرار است ماه آگوست اطلاعات بیشتری درباره تاریخ انتشار بازی Shadow Warrior 3 منتشر شود. با توجه به اینکه قرار است ماه آینده رویداد گیمزکام برگزار شود، احتمال می‌رود تاریخ دقیق عرضه بازی در این رویداد مشخص شود. با توجه به اینکه کلمات “پلی استیشن” و “ایکس باکس” بدون هیچ گونه پسوندی به کار رفته‌اند، احتمال می‌رود سازندگان به صورت ضمنی انتشار این بازی برای پلتفرم‌های نسل نهم را نیز تایید کرده باشند.

داستان نسخه سوم Shadow Warrior درست پس از اتفاقات نسخه دوم پیگیری می‌شود. حایی که Lo Wang و Orochi Zilla بار دیگر با یکدیگر وارد همکاری می‌شوند تا یک اژدها بیابند. طراحی این نسخه در مقایسه با نسخه‌های پیشین خطی‌تر است و دامنه حرکات با اضافه شدن امکان دویدن روی دیوار و استفاده از قلاب بیشتر شده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: