استودیو That’s No Moon

کارمندان سابق ناتی داگ، بانجی و Infinity Ward استودیو That’s No Moon را تاسیس کردند

توسط محسن شجاعی در ۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۷

کارمندان سابق استودیوهای نامداری همچون ناتی داگ، بانجی، سانتا مونیکا، Infinity Ward و الکترونیک آرتز استودیو That’s No Moon را تاسیس کردند. اولین پروژه این استودیو یک عنوان اکشن ماجراجویی و داستان محور خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کامرندان سابق و مجرب استودیوهای بزرگ و نامداری مانند ناتی داگ، بانجی، سانتا مونیکا، Infinity Ward و الکترونیک آرتز گرد هم آمدند تا استودیو جدیدی به نام That’s No Moon را تاسیس کنند. نامی که بدون شک برای طرفداران مجموعه جنگ ستارگان آشنا و خاطره انگیز است. به گزارش وبسایت GamesIndustry از بدو تاسیس این استودیو شرکت Smilegate ناشر مشهور کره‌ای که بیشتر به خاطر مجموعه شوتر محبوب Crossfire شناخته می‌شود، حدود ۱۰۰ میلیون دلار روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده‌است.

اولین پروژه استودیو That’s No Moon یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی و داستان محور خواهد بود. آقایان Taylor Kurosaki و Jacob Minkoff به صورت مشترک کارگردانی این عنوان را بر عهده خواهند داشت. آن‌ها مدتی قبل استودیو Infinity Ward ترک کردند و در کارنامه خود سابقه کار روی بازی Last of Us یک را دارند.

سران استودیو خود را اینگونه توصیف می‌کنند: “محل تلاقی فیلم، سریال و بازی‌های ویدیویی” در حال حاضر این استودیو دو شعبه دارد. یکی در لوس آنجلس و دیگری در سن دیگو مطابق برنامه ریزی‌ مدیران تعداد کارمندان استودیو تا پیش از پایان سال میلادی آتی به بیش از ۱۰۰ نفر خواهد رسید.

آقای Michael Mumbauer مدیرعامل That’s No Moon است. وی پیشتر سرپرست تیم Visual Arts در پلی استیشن بوده‌است. وی هدف این استودیو را اینگونه تشریح کرد:

ما این استودیو را تاسیس کردیم تا با دیدگاه خاص خود داستان‌ها و شخصیت‌های به یادماندنی خلق کنیم. شخصیت‌هایی که تنها محدود به مدیوم خود ما نیستند. خوشحالم که می‌توانیم جاه طلبی‌های خود را با چنین تیم با استعداد و همکاری شرکا خود در Smilegate تحقق ببخشیم.

از دیگر کارمندان نامدار این استودیو می‌توان به خانم Tina Kowalewski (سرپرست تیم تهیه کنندگان استودیو سانتامونیکا)، Nick Kononelos (یکی از کارگردانان مشهور در الکترونیک آرتز) و Barry Genova (سرپرست سابق تیم مهندسی موتور بازی سازی در بانجی) اشاره کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: