بازی Baldo: The Guardian Owls

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Baldo: The Guardian Owls مشخص شد

توسط امیر جهرمی در ۷ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۱

بازی Baldo: The Guardian Owls ساخته استودیو Naps Team که الهامات زیادی از مجموعه بازی‌های زلدا گرفته است، در ماه آینده برای PS4، Xbox One، رایانه‌های شخصی و اپل آرکید منتشر خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Naps Team دو سال پیش از عنوان Baldo: The Guardian Owls رونمایی کرد و توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند. طراحی هنری و جلوه‌های بصری زیبا، تمرکز روی سیاه‌چال‌ها، پازل‌ها و اکتشافات الهام گرفته از عناوین کلاسیک Zelda یک ترکیب هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد که به زودی ما می‌توانیم‌ در آن غوطه‌ور شویم.

شرکت سازنده اخیرا تأیید کرده است که اثر مذکور در تاریخ ۲۷ آگوست (۵ شهریور) یعنی کمتر از یک ماه دیگر، منتشر می‌شود. تریلر اعلام تاریخ انتشار بازی، تصاویر زیبا و جذاب آن، مبارزه با طیف گسترده‌ای از دشمنان، بسیاری از محیط‌ها و زیست‌بوم‌های مختلف در دنیای باز آن، سیاه‌چال‌های مختلف و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد. شما در زیر می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

در ماه آینده زمانی که بازی Baldo: The Guardian Owls شود، برای کاربران پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی (از طریق استیم)، نینتندو سوئیچ و اپل آرکید در دسترس قرار خواهد گرفت. برای جزئیات بیشتر در روزهای آینده با ما همراه باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: