اینفو گرافیکی از انتخاب‌های مهم بازیکنان پس از تجربه بازی Mass Effect: Legendary Edition منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۶ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۷

استودیو بایوور اخیرا به وسیله صفحه توئیتر رسمی مجموعه Mass Effect، اینفوگرافیکی منتشر کرده و در آن آماری از از انتخاب‌های مهم و سرنوشت ساز بازیکنان Mass Effect: Legendary Edition را در اختیار مخاطبان قرار داده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بایوور در ماه می سال میلادی جاری نسخه ریمستری را از سه‌گانه مجموعه نقش آفرینی علمی-تخیلی مس افکت منتشر کرد. یکی از ویژگی‌های مهم و کلیدی این مجموعه، وجود انتخاب‌ها بی‌شمار و تاثیر گذار در بازی است که می‌تواند حتی روی زندگی و مرگ شپرد و خدمه سفینه او موثر واقع شود. بخشی از انتخاب‌های بازی بنا به دلیل شرایط خاص و ویژه‌ای که مخاطب را در آن قرار می‌دهند، مطلقا صحیح و غلط نیستند و هر کس می‌تواند بنا بر استدلال و دیدگاه خود از میان دو یا چند انتخاب، یکی را صحیح‌تر از باقی بداند و بنابراین همیشه جذاب است مخاطبان نظرات خود را با سایر مخاطبان بازی مقایسه کنند و ببینند چه تعدادی با آن‌ها موافق یا مخالف بودند. توئیت جدید اکانت رسمی Mass Effect همین امکان را برای مخاطبان فراهم می‌کند.

بنابر اینفوگرافیکی که در این توئیت توسط استودیو بایوور منتشر شده، تنها سی و دو درصدر مخاطبان جنسیت شپرد را زن در نظر گرفته‌اند و ۴۰ درصد مخاطبان کلاس آغازین خود را Soldier انتخاب کرده‌اند. Vanguard با ۲۱ درصد در جایگاه دوم قرار دارد. در کمال تعجب تنها ۱۳ درصد مخاطبان در  psychological profile خود به درجه بی‌رحم (Ruthless) رسیده‌اند. به هنگام انتخاب کلیدی Virmire survivor در مس افکت ۱، بیش از ۶۰ درصد مخاطبان اشلی را برگزیده‌اند و در پایان بیش از ۹۴ درصد مخاطبان موفق شده‌اند با Wrex جان سلام به در ببرند.

شما در ادامه می‌توانید این اینفوگرافیک پرجزئیات را بررسی کنید:

بازی Mass Effect: Legendary Edition هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: