قسمت دوم بازی «مهدیار ۳» منتشر شد؛ یک ماجراجویی جذاب برای کودکان

توسط بهنام میرزائی در ۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۲۰:۰۰

در این قسمت از بازی با «مهدیار» در راه کسب افتخار قهرمانی همراه شوید؛ آیا «مهدیار» می‌تواند به رویای قهرمانی‌اش دست پیدا کند؟

از امروز می‌توانید قسمت دوم بازی «مهدیار ۳»، اثری از «استودیوی مهدی‌یار» را در کافه بازار دانلود کنید. اگر می‌خواهید بدانید که آیا «مهدیار» می‌تواند به رویای قهرمانی‌اش دست یابد، بهتر است که به کافه بازار مراجعه و قسمت دوم بازی را دانلود کنید.

در قسمت دوم بازی «مهدیار ۳» سعی شده تا به‌صورت دغدغه‌مند به پتانسیل‌های شهرهای محروم پرداخته شود. ما در این نسخه با مهدیار در سفرش به یکی از استان‌های محروم همراه می‌شویم و در ماجراجویی‌هایش به او و مردم آن شهر کمک می‌کنیم. با درگیر شدن در فعالیت‌های بازی، حس همکاری و هم‌دردی در کودکان تقویت می‌شود. همینطور مخاطب با سبک زندگی و فرهنگ غنی ایرانی بیشتر آشنا خواهد شد.

در قسمت دوم از بازی «مهدیار ۳»، اکنون که «مهدیار» در مسابقات میان مدرسه‌ای شهر خود رتبه اول رشته دوچرخه سواری را کسب کرده، به همراه دوستانش برای مسابقات کشوری به یک اردوی  ۲ هفته‌ای به یکی از استان های محروم اعزام می شوند. اما دست بد زمانه مانعی بین مهدیار و آرزوهایش ایجاد می‌کند. درست زمانی که مهدیار و همراهانش به شهر محل اردو می‌رسند، یک طوفان شهر را تخریب می‌کند و حال «مهدیار» و دوستانش به مردم این شهر در بازسازی آن کمک می‌کنند.

شما در قسمت دوم بازی «مهدیار ۳» در مسابقه دوچرخه سواری شرکت می‌کنید و می‌توانید به شخصی‌سازی بخش‌های مختلف از جمله شکل و شمایل مهدیار بپردازید. همینطور در قالب مینی‌گیم‌هایی چون پیدا کردن اشیا در محیط، برق رسانی، بازی چهره و انگشت‌نگاری و دیگر فعالیت‌ها در بازسازی شهر به مردم آن محل کمک کنید.

بازی «مهدیار ۳» هم‌اکنون در کافه بازار برای دانلود در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کلیک روی عکس پایین به صفحه مربوط به بازی منتقل شوید و آن را دانلود کنید.

لینک دانلود از کافه بازار

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “قسمت دوم بازی «مهدیار ۳» منتشر شد؛ یک ماجراجویی جذاب برای کودکان”

  1. سپهر گفت:

    سلام عباس منم سپهر کشتکار پسرعموت سرنمی زنی به ما

    ۲ ۰
  2. سپهر گفت:

    سلام. عباس باززی مهدیار عالی ممنونم از تو که این همه بازی خوب می گذاری اگه بازی دوتا۱و۲ را بگذاری بیشتر از تو منون میشم

    ۰ ۰