بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla قابلیت Level Scaling به همراه دارد

توسط مهتاب جهاندار در ۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

یوبیسافت در چند سال گذشته با عناوین Assassin’s Creed Valhalla، Origins و برخی دیگر توانسته سطح نقش آفرینی این سری را به سطح بالایی برساند. در این بین بروزرسانی جدیدی بزودی منتشر خواهد شد که ویژگی کاربردی به همراه دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

Assassin’s Creed Valhalla یک اثر کامل از این فرنچایز بوده که توانسته موردتوجه بازیکنان قرار گیرد. در حالی که یوبیسافت دنباله Assassin’s Creed را با محتوایی متفاوت ادامه خواهد داد، اما همچنان انتشار آپدیت برای نسخه فعلی متوقف نشده و چالش‎‌های جدید به این اثر افزوده می‌شود.

به تازگی در توییتر Assassin’s Creed اعلام شده بروزرسانی بعدی شامل قابلیت Level Scaling یا همان مقیاس بندی سطح خواهد شد. این آپدیت هفته بعد دردسترس بازیکنان بازی Assassin’s Creed Valhalla قرار می‌گیرد.

با این قابلیت شما می‌توانید سطح بازی را از سخت‌ترین حالت به آسان‌ترین حالت تغییر دهید. ناگفته نماند مقیاس بندی ۵ گزینه مختلف را در اختیار بازیکنان می‌گذارد که با انتشار آپدیت بعدی می‌توانید به آن دست یابید.

Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر برای بیشتر پلتفرم‌ها دردسترس است. یوبیسافت بزودی آپدیت‌های بزرگی را برای این عنوان سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: