بازی Call of Duty Vanguard

شایعه: بازی Call of Duty Vanguard اواخر ماه آگوست معرفی می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۳

به گزارش اینسایدر مشهور مجموعه‌های کال آو دیوتی و بتلفیلد، آقای تام هندرسون بازی Call of Duty Vanguard قرار است اواخر ماه آگوست سال میلادی جاری، از طریق یک رویداد در بخش وارزون رونمایی شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

علی رغم اینکه تمامی مخاطبان گیم به معرفی و عرضه سالانه نسخه جدید مجموعه‌های نظیر فیفا، PES و Call of Duty عادت کرده‌اند اما، هیچگاه این مضوع باعث نشده مخاطبان و طرفداران فرنچایزهای مذکور برای تجربه و تهیه نسخه جدید هیجان نداشته باشند، بویژه در مورد مجموعه Call of Duty زیرا که هر سال یک استودیو جدید وظیفه ساخت نسخه بعدی را بر عهده دارد و هر گروه از مخاطبان نگرش خاص هر یک از سه استودیو سازنده را بیشتر می‌پسندند. مطابق رویه شرکت اکتیوژن امسال نوبت به استودیو Sledgehammer Games رسیده‌است. آخرین نسخه‌ای که این استودیو وظیف ساخت آن را بر عهده داشت، بازی Call of Duty WW II بود که با استقبال نسبتا خوب مخاطبان مواجه بود.

به گزارش اینسایدر مشهور مچموعه‌های کال آو دیوتی و بتلفیلد، آقای تام هندرسون (Tom Henderson) این نسخه جدید بازی Call of Duty Vanguard نام دارد و بار دیگر مجموعه را به برهه جنگ جهانی دوم خواهد برد. اکتیوژن درباره این بازی می‌گوید: “این بازی برای ارائه یک تجربه نسل نهمی ساخته شده‌است و دارای جلوه‌های بصری خیره کننده در بخش داستانی و چند نفره است. و اکو سیستم COD را چند مرحله ارتقا می‌دهد.” آقای تام هندرسون در تازه‌ترین توئیت خود بار دیگر ادعای خود مبنی بر رونمایی از بازی در اواخر ماه آگوست را مطرح کرده‌است.

به گفته وی اکتیوژن قصد دارد از کال آو دیوتی ونگارد هم‌زمان با یک رویداد در جهان بازی واروزن رونمایی کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: