بازی Astro’s Playroom

پروژه بعدی سازنده بازی Astro’s Playroom در سبک اکشن سه بعدی است

توسط محسن شجاعی در ۵ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۸

آن طور که از شواهد مشخص است استودیو Team Asobi، سازنده بازی Astro’s Playroom در حال استخدام نیرو برای ساخت پروژه جدید خود است. این پروژه که بازی اکشن سه بعدی است که مخاطب را در وضعیت‌های خاص و خلاقانه قرار می‌دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌تر کسی از بازی Astro’s Playroom که به عنوان یک بازی رایگان در اختیار تمامی خریداران کنسول پلی استیشن ۵ گرفت، انتظار عملکرد قدرتمندی داشت اما، این بازی با ارائه یک گیم‌پلی متنوع و خلاقانه توانست جز بازی‌های انحصاری محبوب کنسول PS5 قرار بگیرد و باعث شد انتظارات مخاطبان از استودیو Team Asobi و بازی‌های آینده این شرکت بالا برود. به گزارش وبسایت Gamingroute آن‌ها اخیرا آگهی استخدامی را در وبسایت LinkedIn منتشر کرده‌ند و به دنبال جذب نیرو برای ساخت پروژه جدید خود هستند.

در متن این آگهی آمده‌است بازی بعدی سازندگان بازی Astro’s Playroom در سبک اکشن سه بعدی است و مخاطبان را در وضعیت‌ها و شرایط خاص و خلاقانه‌ای قرار می‌دهد . اینکه پروژه جدید Team Asobi در انحصار کنسول پلی استیشن ۵ است یا خیر هنوز مشخص نیست. این استودیو مدتی قبل جایگزین Japan Studio در لیست استودیوهای زیر مجموعه سونی شد و اعضای استودیو ژاپن نیز یا شامل تعدیل نیرو شدند یا به سایر استودیوهای سونی ملحق شدند.

پس از عملکرد سال گذشته شرکت بسیار به آینده Team Asovi خوشبین هستند و امیدوار هستند در آینده‌ای نه چندان دور اطلاعات بیشتری درباره این پروژه مرموز در اختیار مخاطبان و اصحاب رسانه قرار گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: