تست فنی بخش چند نفره بازی Halo Infinite

اولین تست فنی بخش چند نفره بازی Halo Infinite هفته آینده برگزار می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۴ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۹

مطابق اطلاعیه استودیو ۳۴۳Industries، اولین تست فنی بخش چند نفره بازی Halo Infinite هفته آینده برگزار می‌شود. این استودیو همچنین وعده داد اطلاعات و جزئیات مربوط به نتایج این تست را با طرفداران در میان خواهد گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو ۳۴۳Industries، سازنده نسخه جدید مجموعه هیلو در رویداد E3 2021 اعلام کرد چندین نسخه بتا از بخش چنده نفره Halo Infinite را تابستان امسال منتشر خواهد کرد اماف پیش از آن چندین تست فنی از این بخش برگزار خواهد کرد و در اسرع وقت جزئیات و اطلاعات تازه‌ای درباره این تست‌ها را منتشر خواهد کرد. مطابق آخرین اطلاعیه سازندگان به نظر می‌رسد زمان زیادی تا برگزاری اولین تست فنی بخش چند نفره باقی نمانده‌است.

استودیو ۳۴۳Industries در تازه‌ترین اطلاعیه خود اعلام کرده‌است هر چند هنوز نمی‌توان درباره تاریخ دقیق برگزاری اولین تست فنی بخش چند نفره بازی Halo Infinite اظهار نظر کرد اما، زمان زیادی تا آنلاین شدن اولین تست باقی نمانده و حتی ممکن است هفته آینده شاهد برگزاری آن باشیم. این تست با تمرکز روی بات و هوش منصوعی برگزار خواهد شد.

هدف از انتشار این بیانیه آن است که بگوییم فاصله کمی تا برگزاری تست فنی بخش چند نفره داریم اما، نهایی کردن تاریخ انتشار هنوز کمی مشکل است. ما همچنان باید مواردی را برسی کنیم تا بتوانیم تصمیم نهایی را بگیریم. با تمام این تفاسیر فکر می‌کنیم احتمال برگزاری اولین تست فنی که با تمرکز روی بخش هوش مصنوعی است طی هفته آینده بسیار بالا است.

Halo Infinite تعطیلات سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: