مورد انتظارترین بازی

بازی Tales of Arise مورد انتظارترین بازی از نگاه مخاطبان مجله فامیتسو است

توسط محسن شجاعی در ۴ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۲۰

مطابق آخرین نظر سنجی‌ای که مجله فامیتسو طی هفته اول ماه جولای از مخاطبان خود انجام داده، دو بازی نقش آفرینی اکشن Tales of Arise و Final Fantasy 16 به عنوان مورد انتظارترین بازی های معرفی شده‌ هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مطابق رسم هفتگی مجله فامیتسو مبنی بر نظر سنجی برای مورد انتظارترین و محبوب‌ترین بازی‌هایی که قرار است طی سال (یا سال‌های) آتی عرضه شوند، نظر سنجی در هفته اول ماه جولای نیز برگزار شد و مخاطبان این مجله مانند هفته‌های گذشته بار دیگر دو بازی Tales of Arise و Final Fantasy 16 را به عنوان بازی‌های مورد انتظار خود برگزیدند. این دو عنوان اکشن نقش آفرینی طی هفته‌های اخیر دائما در حال جا به جایی میان رتبه‌های اول و دوم هستند و در نظر سنجی اخیر نیز بازی Tales of Arise تنها با چهار رای بیشتر نسبت به بازی Final Fantasy 16 در جایگاه اول ایستاد.

علی رغم اینکه اطلاعات و جزئیات مربوط به نسخه سوم مجموعه Bayonetta بسیار کم است، اما باز هم طرفداران این بازی را در زمره بازی‌های مورد انتظار خود قرار می‌دهند. در جایگاه چهارم بازی Pokemon Brilliant Diamond قرار دارد و نتیجتا بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ، The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 به جایگاه پنجم سقوط کرده‌است.

بازی Shin Megami Tensei 5 که مطابق نظر سنجی آخر در جایگاه پنجم قرار داشت، در نظر سنجی هفته اول جولای در جایگاه ششم قرار گرفته‌است. دو بازی AAA و بزرگ لیست یعنی، Splatoon 3 و Elden Ring به ترتیب در جایگاه‌های ششم و دهم لیست مورد انتظارترین بازی های معرفی شده قرار گرفته‌اند.

شما در ادامه می‌توانید لیست ده بازی مورد انتظار از نظر مخاطبان مجله فامیتسو را مشاهده نمایید:

  1. Tales of Arise
  2. Final Fantasy 16
  3. Bayonetta 3
  4. Pokemon Brilliant Diamond/Shining Pearl
  5. Shin Megami Tensei 5
  6. Splatoon 3
  7. The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki
  8. Pragmata
  9. Elden Ring

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: