سریال The Walking Dead

تماشا کنید: تریلر جدیدی از فصل ۱۱ سریال The Walking Dead منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۴ مرداد ۱۴۰۰ , ۰۲:۴۳

تریلر جدید دیگری از فصل ۱۱ سریال “The Walking Dead” در طول رویداد آنلاین کامیک کان در خانه منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

طبق معمول، پیش پرده جدید گوشه‌های مختلفی را از فصل پیش رو به طرفداران نشان می‌دهد. در این ویدیو ما نبرد همیشگی درل دیکسون (نورمن ریدس) و بازمانده‌ها را با زامبی‌ها مشاهده می‌کنیم و بازگشت شخصیت‌های شرور نقابدار قبلی معروف به “ریپرها” را به سریال شاهد هستیم، البته یکی از این “ریپرها” دوست گمشده‌ی درل لیا است.

در جای دیگر در یک فلش بک ما درل را مشاهد می‌کنیم که به دنبال جسد گمشده ریک گرایمز (اندرو لینکولن) است و در قسمتی دیگر لیا را در نقاب ریپرها مشاهده می‌کنیم، لیا همچنین در این فصل به درل درباره تنها خانواده‌ای که در کل زندگیش داشته می‌گوید و سرنخی تازه‌ای را گذشته مرموز خود به همراه چاقویش به درل می‌دهد.

یازدهمین و آخرین فصل سریال “The Walking Dead” در ۲۲ آگوست پخش خواهد شد، این فصل در مجموع ۲۴ قسمت دارد که به سه بخش هشت قسمتی تقسیم شده است. قسمت آخر و نهایی سریال، زمانی در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد. همچنین فصل ۱۱ برای بینندگانی که آن را از شبکه AMC Plus تماشا می‌کنند یک هفته زودتر و در تاریخ ۱۵ آگوست به نمایش درخواهد آمد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: