داستان بازی Lost Judgment

اطلاعات جدیدی درباره داستان بازی Lost Judgment منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۸

رئیس تیم ترجمه Lost Judgment، آقای Scott Strichart درباره داستان بازی Lost Judgment به مخاطبان و طرفداران مجموعه هشدار داد و گفت بخشی از داستان بازی مربوط به پرداختن به افرادی که دوران نقاهت خود را پس مواجه با آسیب‌های مختلف طی می‌کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

Lost Judgment مانند نسخه قبلی مجموعه Judgment و همچنین نسخه‌های مختلف مجموعه یاکوزا در تلاش است تا هنگام روایت داستان خود تعادل مناسبی میان لحظات طنز و مضحک و همچنین خشن و جدی برقرار کند. تمامی تریلرهای داستانی بازی تا بدین لحظه مورد تاییدی بر همین موضوع زده‌اند. بخش‌هایی مثل ماجرای دبیرستان و سگ کارآگاه بخش‌های طنز بازی را تشکیل می‌دهند و شاید این موضوع باعث شده طرفداران تصور کنند این بخش بازی پررنگ‌تر از سایر قسمت‌های بازی باشد. موردی سازندگان آن را تکذیب می‌کنند و در مورد بخش‌های جدی بازی به مخاطبان خود هشدار می‌دهند.

سرپرست تیم ترجمه بازی، آقای Scott Strichart اخیرا طی چند رشته توئیت درباره داستان بازی Lost Judgment ضمن تشکر بابت هیجان و شور طرفداران برای تجربه بازی، اعلام کرد علی رغم اینکه بازی لحظات طنز و مصحک زیادی دارد اما، بخشی از داستان بازی به بررسی آسیب‌های جسمانی و روحی متفاوتی می‌پردازد و ممکن است این قسمت‌های بازی ذهن برخی از مخاطبان را بیش از حد درگیر کنند و شاید برای این مخاطبان بهتر باشد به تجربه این بازی نپردازند:

اگر این موارد باعث نگرانی شما می‌شود، پیش از خرید بازی درباره آن تحقیق کنید. سلامتی شما مهم‌تراز هر چیزی است و ما قصد نداریم به هیچ عنوان باعث آزرده خاطر شدن کسی شویم.

Lost Judgment دوم مهر ماه برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One و Xbox Series X/S منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: