بازی Dragon Age 4

شایعه: بازی Dragon Age 4 سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۰

به گزارش وبسایت گیمز بیت، چس از تجربه شکست بار Anthem استودیو بایوور تمرکز خود را روی بخش داستانی بازی Dragon Age 4 معطوف کرده و قصد دارد این بازی را به بازه زمانی عرضه در سال ۲۰۲۳ میلادی برساند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شب گذشته و در جریان رویداد EA Play، الکترونیک آرتز خبر بازگشت یکی از مجموعه‌های قدیمی و محبوب خود را اعلام کرد. ریمیک بازی Dead Space در دست ساخت است و مخاطبان این فرصت را خواهند داشت تا با کیفیت و گرافیک نسل نهمی این عنوان وحشت بقا را تجربه کنند. هر چند این خبر باعث خوشحالی بسیاری از مخاطبان گیم شد اما، غیبت چند بازی مهم و کلیدی کاملا در مراسم مشهود بود. یکی از این بازی‌ها، نسخه جدید Mass Effect بود که در مراسم The Game Awards امسال معرفی شد. بازی مهم بعدی را می‌توان نسخه چهارم مجموعه نقش آفرینی فانتزی محبوب استودیو بایوور یعنی Dragon Age یاد کرد. به گزارش ژورنالیست مشهور وبسایت گیمز بیت، آقای جف گراب قرار است سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر شود.

منبع آقای گراب در شرکت الکترونیک آرتز فارغ از بازه تاریخ انتشار بازی، اطلاعات و جزئیات دیگری را در اختیار او نگذاشته‌است و به ادعای آقای کراب این اطلاعات هنوز در مرحله‌ای نیستند که بتوان درباره آن‌ها اظهار نظر کرد. تمرکز اصلی بازی Dragon Age 4 روی بخش داستانی و تک نفره بازی است اما، این بدان معنا نیست که بخش چند نفره به طول کلی از بازی حذف شده‌است. ظاهرا پس از تجربه شکست بار Anthem، بایوور قصد دارد زمان کم‌تری را صرف بخش چند نفره کند. موردی مشابه را آقای شریر از نشریه بلومبرگ در فوریه سال میلادی جاری ذکر کرده‌ بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: