داستان بازی 007

شیوه روایت داستان بازی ۰۰۷ مشابه مجموعه Hitman است

توسط محسن شجاعی در ۳۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۰

مطابق آکهی جدید استخدام استودیو IO Interactive، شیوه روایت داستان بازی ۰۰۷ مشابه مجموعه Hitman است و جهان سندباکس بازی بخشی از بار داستانی بازی را به دوش می‌کشد. البته داستان در این بازی از مجموعه هیتمن پر رنگ‌تر است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو IO Interactive در سال‌های اخیر توانسته نام خود را به عنوان یک از استودیوهای مطرح در میان سازندگانی روی ساخت بازی‌های مخفی کاری کار می‌کنند، مطرح کند و در واقع آوردن مجموعه محبوب هتیمن به فضایی سندباکس گونه باعث شد تا بازیکنان با نتخاب‌های بی‌شماری برای شیوه پیشروی در مراحل بازی و حذف کردن اهداف خود مواجه شوند. مجموعه هیتمن در حال حاضر تنها آی‌پی شناخته شده این استودیو نیست و اعضا مشغول ساخت یک بازی در جهان جاسوسی جیمز باند هستند و بسیاری از مخاطبان گیم منتظر تجربه کردن این محصول جدید هستند.

انتظار می‌رود شباهت هایی میان بازی ۰۰۷ و هیتمن وجود داشته باشد اما، ظاهرا ویژگی‌های زیادی در گیم‌پلی ۰۰۷ با مجموعه هیتمن مشترک خواهد بود و آگهی‌های استخدام استودیو IO Interactive مهر تاییدی بر این ادعا هستند. به عنوان مثال در آگهی استخدامی که برای پست سرپرست تیم صداپردازی بازی منتشر شده‌، آمده‌است ۰۰۷ یک بازی سندباکس داستان محور است و ظاهرا شیوه روایت داستان بازی ۰۰۷ به مشابه مجموعه هیتمن به کمک جهان سندباکس بازی انجام می‌شود.

البته آگهی‌های پیشین مشخص کرده بودند که ۰۰۷ به مراتب بهای بیشتری به بخش داستانی بازی می‌دهد و کات‌سین‌های سینمایی آن طولانی‌تر و بیشتر هستند. نکته جالب توجه درباره آگهی استخدام برنامه نویس استودیو است. در بخشی از متن آگهی آمده‌است IO Interactive یک تکنولوژی کاملا جدید را برای هوش مصنوعی بازی توسعه داده‌است و قصد دار از آن بهره ببرد. در قسمتی دیگر از آگهی آمده‌است نمونه‌های اولیه بازی برای تست کردن سیستم تیراندازی و مبارزه با سلاح سر بازی تقریبا آماده شده‌است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: