گیم پلی بازی Psychonauts 2

ویدیو چهار ساعته از گیم پلی بازی Psychonauts 2 منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۳۱

کمپانی مایکروسافت اخیرا اقدام به انتشار ویدیویی چهار ساعته از گیم پلی بازی Psychonauts 2 کرده‌است. این ویدیو شامل ساعات آغازین بازی است و تا حدود زیادی بخش ابتدایی بازی را اسپویل می‌کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به شازنده سال از عرضه نسخه اول مجموعه Psychonauts می‌گذرد و بالاخره قرار است مخاطبان دنیای گیم ماه آینده فرصت تجربه دنباله این بازی را پیدا کنند. نسخه دوم مسیر طولانی و نسبتا سختی را پشت سر گذاشته تا به مراحل پایانی خود نزدیک شده‌است. سازندگان در ابتدا بئدجه مورد نیاز خود را از طریق کمک‌های مردمی و طرفداران جمع آوری کردند تا بتوانند مراحل اولیه توسعه بازی را پیگیری کنند و چند ماه بعد و با جلب کردن توجه کمپانی مایکروسافت، به عضویت استودیوهای زیر مجموعه آن درآمدند و کمپانی آمریکایی وظیف تامین مالی تیم سازنده را بر عهده گرفت. در جریان رویداد E3 امسال ییک تریلر داستانی و یک تریلر از گیم‌پلی بازی منتشر شد و حال، ویدیو مفصل از گیم‌پلی بازی در دسترس است.

امروز شرکت مایکروسافت ویدیویی حدود چهار ساعته را از گیم پلی بازی Psychonauts 2 منتشر کرد. این ویدیو در وبسایت یوتیوب و از طریق کانال GamersPrey منتشر شده‌است. اکثر زمان ویدیو بدون گوینده است و تنها به نمایش بازی می‌پردازد. ویدیو مذکور از ابتدا بازی آغاز می‎‌شود و تا حدود زیادی به مخاطبان دیدگاه مناسبی درباره کلیت گیم‌پلی و داستانی بازی سایکوناتس ۲ ارائه می‌کند. طرفداران مجموعه و افرادی که موفق به تجربه نسخه اول شده‌اند، به احتمال قوی ذهنیت مناسبی از هر دو جنبه بازی دارند و ظاهرا قرار نیست سازندگان چندان ذهنیت آن‌ها را تغییر دهند.

Psychonauts 2 سوم شهریورماه برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: