استودیو The Coalition

استودیو The Coalition درحال کار روی یک آی پی جدید است

توسط امیر جهرمی در ۲۹ تیر ۱۴۰۰ , ۰۰:۵۷

طبق گزارشات و آگهی شغلی اخیر، استودیو The Coalition سازنده بازی Gears of War درحال کار روی یک آی پی جدید است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو The Coalition سازنده سری محبوب Gears of War در اوایل سال جاری تأیید کرد که با توجه به تعویض موتور بازی‌سازی خود و شروع کار با Unreal Engine 5، فعلآ هیچ پروژه جدیدی را رونمایی نخواهد کرد. اندکی بعد، گزارش‌ها حاکی از آن بود قبل از شروع کار روی Gears 6، سازنده ابتدا یک IP آزمایشی جدید و کوچک‌تر می‌سازد تا با موتور جدید آشنا شوند.

در حالی که خود استودیو هنوز به صورت رسمی در مورد این موضوع اظهارنظر نکرده است، اما به‌نظر می‌رسد که برخی از جزئیات را به صورت ناخواسته فاش کرده است. همانطور که توسط کاربر Klobrille در توییتر مشاهده شد، پروفایل LinkedIn آقای  Pedro Camacho D’Andrea، طراح ماموریت بخش چند نفره در The Coalition، به یک IP جدید اشاره شده است که D’Andrea ظاهراً از فوریه سال جاری مشغول کار روی آن بوده است. با این حال، اکنون صفحه LinkedIn این شخص به‌روز شده است تا هرگونه اشاره به آی پی جدید حذف شود.

در همین حال، کوالیشن نیز قرار است طی چند روز آینده یک نسخه آزمایشی ساخته شده در موتور بازیسازی Unreal Engine 5 را در کنفرانس Game Developers منتشر کند. بنابراین، به‌زودی شاهد نمایش قدرت این استودیو و موتور بازیسازی جدیدشان خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: