Community

دن هارمون مشغول کار بر روی فیلم‌نامه Community است

توسط علیرضا قطبی در ۲۸ تیر ۱۴۰۰ , ۱۹:۲۰

خالق سریال ریک و مورتی، دن هارمون مشغول کار بر روی فیلم‌نامه “Community” است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

هارمون در طی یک گفتگو در پادکست گود وانز از چشم انداز کلی خود برای ساخت این فیلم کامل صحبت کرد. سریال کمدی “اجتماع” در سال ۲۰۰۹ توسط دن هارمون برای شبکه ان‌بی‌سی ساخته شده است و پس از شش فصل نمایش در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید.

شبکه نتفلیکس سال گذشته امتیاز پخش این مجموعه را به دست آورد و بازیگران سریال نیز در دوران قرنطینه دور هم گرد آمدند. هارمون در مورد نگارش فیلم‌نامه این فیلم اسپین آف گفت:

من نوشتن را شروع کردم تا والدینم مرا نزنند و اکنون فقط برای این که احساس کنم قوی بودن کنم، می‌نویسم. اما وجه مثبت این کار این است که حداقل هفته‌ای یک بار به آن فکر می‌کنم – چرخ دنده ها در حال چرخش هستند و اتفاقی در حال رخ دادن است ….. از نظر منطقی، قفل‌ها دارند باز می‌شوند. و تنها مشکل، بخش‌های خلاقانه است، که همه عالی هستند، زیرا من این مشکلات را دوست دارم. من دوست دارم این گفتگو‌ها را داشته باشم، و این گفتگوها در حال انجام هستند.

هارمون در مصاحبه‌ی اخیر خود نیز با سایت کلایدر اعلام کرد که مدتی است طرح ساخت این فیلم را در سر می‌پرورانده است. وی در ادامه افزود:

بزرگترین سوال فلسفی این است: آیا شما قرار است به یک بیننده افسانه‌ای جدید خدمات دهید؟ پاسخ واضح، متعصبانه، عملی و غیر خیابانی آن این است، خیر! شما این کار را نمی‌کنید. این فیلمی برای طرفداران است. چرا یک فیلم “Community” وجود دارد؟ فکر می کنید چه کسی می خواهد در خیابان قدم بزند، پاپکورن بخرد و بنشیند و فیلمی مانند “Community” را تماشا کند؟ آنها سزاوار مجازات شدن هستند. چرا آنها این کار را می‌کنند؟

گفتن اینکه آن شخص وجود ندارد، تفاوت زیادی دارد با این که از از نظر ساختاری از خود بپرسید که آیا قرار است فیلم را برای او طراحی کنید، زیرا یک بیننده جدید درون همه ما وجود دارد. اگر هر فیلم مارول با ارجاع به هر ۹۰ فیلم دیگر مارول شروع می‌شد، حتی اگر همه آنها را دیده باشید. حتی اگر به جایی برسد که فکر کنید: “این بزرگترین فیلم مارول است که تاکنون وجود دارد زیرا همه فیلم‌های اینجا هستند”. فکر می‌کنم بخشی از مغز شما به شما می‌گوید” بله، فیلم خوبی است اما نه به این دلیل”

وی ادامه داد، این فقط چرت و پرت گفتن است. این یعنی چی؟ من مثل شما در این کمپ هستم؟ از نظر رسمی، شما مدیون فیلمی هستید که فکر می‌کنم طرفداران نه تنها می‌توانند از آن لذت ببرند، بلکه می‌توانند با خیال راحت بنشینند و بگویند، نکته جالب فیلم “Community” این است که اگر نمی‌داستی سریالی وجود داشته، هنوز یک فیلم عالی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: