حضور Colin Farrell در فیلم The Batman

حضور Colin Farrell در فیلم The Batman در نقش شخصیت Penguin

توسط آشنا علی‌پور در ۲۸ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۴

به گفته Colin Farrell وی در فیلم The Batman در چند صحنه در نقش شخصیت Penguin حضور خواهد داشت.

مدتی قبل در ماه مارس، مت ریوس کارگردان فیلم The Batman، اعلام کرد که فیلم‌برداری این فیلم به پایان رسیده است. هرچند، هنوز یک سال دیگر تا تاریخ اکران فیلم مانده است. با این وجود، Colin Farrell یکی از بازیگران فیلم  The Batman بعضی از ابهامات آن را برای طرفداران رفع کرده است.

Colin Farrell قرار است نقش آزوالد کابلپات، یا همان شخصیت Penguin را بازی کند. بنابر گفته‌های Colin Farrell در مصاحبه‌ای با SuperHeroHype ، شخصیت وی در این فیلم حضور بسیار کوتاهی خواهد داشت.

آلبوم عکس های فیلم The Batman

در برنامه CBR، و در پادکستی به نام خوشحال غمگین گیج، Farrell از جزئیات بیشتری در مورد بازی در نقش شخصیت Penguin فیلم The Batman حرف می‌زند.

Colin Farrell در نقش شخصیت Penguin

Farrell Colin  گفت «من تنها در پنج یا شش صحنه در نقش شخصیت Penguin حضور خواهم داشت. برای همین بی‌صبرانه منتظر دیدن فیلم هستم چرا که قرار نیست با بازی من خراب شود. برای من که بد نشد. برای آن ۹ دقیقه لعنتی که در فیلم حضور دارم، کمی اذیت می‌شوم. ولی برای بقیه زمان فیلم، بی‌صبرانه منتظرم ببینم مت ریوس چطور توانسته این دنیای داستانی را زنده کند.»

کرونا و فیلم‌برداری

در ادامه، Colin Farrell در مورد تاثیر کووید ۱۹ روی طولانی شدن فرآیند تولید فیلم صحبت کرد : «البته، وقتی ما مشغول فیلم‌برداری بودیم بیماری کووید در جهان شایع شد. من مارس ۲۰۲۰ لندن را ترک کردم. برای چهار یا پنج ماه همه چیز متوقف شده بود. و بعد برگشتیم سر کار. مدتی نگذشته بود که فهمیدم بازیگر بروس وین، یعنی رابرت پتینسون مبتلا شده است. همه‌مان این طوری بودیم که بتمن لعتی کرونا گرفته؟ »

بازیگران

جدای از حضور خود Colin Farrell در فیلم The Batman و نقش  Penguin بازیگران مطرح دیگری نیز در این فیلم هستند. همانطور که خود Farrell اشاره کرد، رابرت پتینسون قرار است نقش بتمن/ بروس وین را اجرا کند. زوئی کرویتز در نقش سلینا کایل/کت‌وومن، پائول دینو در نقش ادوارد نشتون/ریدلر، جفری رایت در نقش جیمز گوردون، جان ترتررو در نقش کارمین فالکون و اندی سرکیز در نقش آلفرد پنی‌ورث حضور خواهند داشت.

تاریخ اکران

فیلم The Batman در ۴ مارس ۲۰۲۲ (جمعه ۱۳ اسفند سال ۱۴۰۰) درسالن‌های سینما اکران خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: