اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی ‌تاج‌و‌تخت

HBO Max: اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی تاج‌وتخت در راه هستند

توسط آشنا علی‌پور در ۲۷ تیر ۱۴۰۰ , ۰۶:۵۹

اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی تاج‌وتخت: HBO Max در حال ساخت مجموعه‌های بیشتری است.

بنا بر گفته‌‌های Hollywood Reporter، شبکه HBO Max مشغول ساخت اسپین‌آف انیمیشنی بیشتری از سریال بازی تاج‌وتخت است. این سری محبوب که برنده جوایز بسیاری شده بود، یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های HBO به شمار می‌آید. به نظر می‌آید شبکه HBO Max به طور جدی روی ساخت اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی ‌تاج‌و‌تخت تمرکز کرده است.

پروژه‌های اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی ‌تاج‌و‌تخت

در ماه ژانویه اعلام شده بود که شبکه استریم HBO Max در حال ساخت مجموعه درام انیمیشنی بازی تاج‌وتخت است. اجرای این پروژه را فرانچسکا اورسی، مدیر بخش درام شبکه HBO و گروه وی بر عهده دارند. در حال حاضر خبر رسیده است که HBO Max دست کم به‌صورت فعال در حال کار بر روی دو مجموعه انیمیشنی دیگر است. این پروژه‌ها اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی ‌تاج‌و‌تخت خواهند بود. داستان یکی از این انیمیشن‌‌ها در امپراتوری طلایی یی تی (یا Yi Ti) رخ می‌دهد. به این قلمرو در سریال اصلی تلویزیونی بازی تاج‌وتخت اشاره‌ای نشده بود.

قلمرو یی تی

یی تی کشوری است در قاره اسوس (Essos). این سرزمین نزدیک مرز‌های جنوب شرقی دنیای شناخته شده واقع‌ شده است. بنا بر منابع خبری، این قلمرو یکی از قدیمی‌ترین و پیشرفته‌ترین جوامع در دنیای فانتزی نوشته‌ شده توسط جرج آر. آر. مارتین محسوب می‌شود. یی تی با الهام از امپراتوری چین نوشته‌ شده است. درست همان‌گونه که وستروس با الهام از اروپای قرون‌ وسطی خلق‌ شده بود. در اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی ‌تاج‌و‌تخت برخلاف سریال این قلمرو حضور پررنگی خواهد داشت.

خاندان اژدها

به‌علاوه، در دسته کار‌های مرتبط با بازی تاج‌وتخت، سری خاندان اژد‌ها (House of the Dragon) نیز وجود دارد. اتفاقات این سری قبل از بازی تاج‌وتخت رخ می‌دهد و داستان خاندان تارگرین را بیان می‌کند. ینی زمانی حدود سیصد سال قبل از اتفاقات داستان اصلی. این پروژه قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود.

اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی ‌تاج‌و‌تخت

در ماه مه، اعلام شد که اسپین‌آف انیمیشنی دیگری به نویسندگی خانم آماندا سیگل (خالق سریال Helstrom) در حال ساخت است. این سری به نام ده هزار کشتی (۱۰,۰۰۰ Ships)، در مورد داستان شاهدخت نایمریا (Nymeria) و سفر او از اسوس به درون (Dorne) است. احتمال ساخت اسپین‌آف‌‌های انیمیشنی بازی تاج‌و‌تخت دیگری به نام نُه سفر ( ۹ Voyages)نیز وجود دارد. این اسپین‌آف انیمیشنی را  برونو هلر، خالق سریال رُم (Rome) کارگردانی خواهد کرد. در این مجموعه به داستان شخصیت ولاریون (Velaryon) خواهد پرداخت. قرار است در سریال خاندان اژد‌ها، این شخصیت توسط استیو توسانت بازی شود.

همچنین HBO بر آن است تا یک انیمیشن دیگر از روی رمان‌‌های داستان‌‌های دانک و اگ (Tales of Dunk & Egg) نوشته جرج آر. آر. مارتین بسازد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: