بازی God of War: Ragnarok

جیم رایان: بازی God of War: Ragnarok در سال آینده یا همان حدود منتشر می‌شود

توسط امیر جهرمی در ۲۶ تیر ۱۴۰۰ , ۲۱:۱۹

آقای جیم رایان، رئیس پلی‌استیشن در مصاحبه اخیر خود اشاره کرد که بازی God of War: Ragnarok احتمالا در تابستان سال آینده منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

زمانی که بازی God of War: Ragnarok اولین بار در سال گذشته با بازه زمانی انتشار در سال ۲۰۲۱ رونمایی شد، برای اکثر مردم کاملاً واضح بود که با تأخیر مواجه خواهد شد. بنابراین هنگامی که در اوایل سال جاری سونی تأیید کرد که عرضه اثر مذکور به ۲۰۲۲ موکول شده است، تقریبا هیچ‌کس تعجب نکرد.

با این وجود، هنوز این سوال باقی مانده است که دقیقاً در چه تاریخی از سال ۲۰۲۲ شاهد عرضه بازی خواهیم بود؟ آیا باید در ماه‌های ابتدایی سال مانند God of War قبلی انتظار عرضه را داشته باشیم یا در تعطیلات پایان سال؟ خوب، به‌نظر می‌رسد که بازی در نیمه‌ی سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

جیم رایان، مدیر عامل پلی‌استیشن در مصاحبه با TMT Post گفت که «سال آینده یا همان حدود شاهد انتشار عناوین Horizon Forbidden West و God of War: Ragnarok خواهیم بود». با این حال، همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود و ممکن است شاهد تأخیر دوباره عناوین باشیم و این «سال آینده یا همین حدود» به خودی خود اصطلاحی کاملا مبهم است‌.

بازی Horizon Forbidden West در حال حاضر برای عرضه در تعطیلات ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است و در مراحل نهایی توسعه قرار دارد، اما سونی تمایلی به مشخص کردن تاریخ دقیق انتشار ندارد. هردوی این عناوین قرار است برای PS5 و PS4 منتشر شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: