تاریخ انتشار بازی Riders Republic

تاریخ انتشار بازی Riders Republic ششم آبان‌ماه خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۲۶ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۰۱

تاریخ انتشار بازی Riders Republic که در ابتدا قرار بود ماه سپتامبر سال میلادی جاری عرضه شود، با یک ماه تاخیر، به ۲۸ام کتبر سال ۲۰۲۱ (ششم آبان ماه ۱۴۰۰) موکول شد. علت این تاخیر رسیدن به بهترین تجربه ممکن بیان شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اینکه شرکت یوبی سافت اعلام کرد زمان انتشار نسخه جدید مجموعه Rainbow Six از دسامبر سال میلادی جاری به ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی موکول شده، هواداران این شرکت امیداوار بودند بازی Riders Republic کمبود بازی‌‎های ماه سپتامبر را جبران کند. با توحه به اینکه تمرکز اصلی این بازی روی ارائه یک تجربه خاص از ورزش‌های گروهی به صورت آنلاین و چند نفره است، می‌توان گفت از پتانسیل بالایی برای سرگرم کردن مخاطب تا مدت زمان طولانی برخورددار است. با تمام این تفاسیر اما، زمان انتشار این بازی نیز حدود دو ماه به تعویق افتاد.

در تازه‌ترین پست وبسایت خبری یوبی سافت، تیم سازنده بازی اعلام کرده آن‌ها بی‌صبرانه منتظر انتشار نسخه بتا بازی و دریافت بازخوردهای مخاطبان هستند اما، تصیم گرفته‌اند تاریخ انتشار بازی Riders Republic را به ششم آبان ماه (۲۸ام اکتبر ۲۰۲۱) موکول کنند تا بتوانند بهترین تجربه ممکن را به مخاطبان ارائه کنند و از سوی دیگر این زمان اضافی به تیم سازنده این فرصت را می‌دهد تا یک بار دیگر پیش از عرضه بازی، بخش‌های مختلف آن‌ را مورد بررسی قرار داده و یک ویرایش نهایی روی آن داشته باشند.

این دومین باری است که بازی با تاخیر مواجه می‌شود. پیش‌تر قرار بود فوریه ۲۰۲۱ زمان انتشار این بازی باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: