بهترین بازی سال 2020

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart بهترین بازی سال ۲۰۲۰ برای رئیس پلی استیشن است

توسط محسن شجاعی در ۲۶ تیر ۱۴۰۰ , ۱۳:۴۶

آقای جیم رایان، رئیس پلی استیشن می‌گوید بازی Ratchet And Clank: Rift Apart بهترین بازی سال ۲۰۲۰ برای وی بوده‌است و باعث شده او به آینده سونی در نسل نهم امیدوار شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به یک سال از عرضه کنسول‌های نسل نهم می‌گذرد اما، با توجه به شرایط ویژه جهان در دوران شیوع ویروس کرونا و چالش سخت سونی و مایکروسافت برای برقراری توازن میان عرضه و تقاضا در بازار فروش کنسول‌ها و طولانی و سخت شدن روند ساخت و انتشار بازی‌های AAA، در این مدت کم‌تر استودیویی توانست یک بازی را انحصارا برای کنسول‌ یا کنسول‌های نسل نهم عرضه کند و تمرکز اکثر سازندگان روی ساخت بازی‌های میان نسلی بود. در این میان محصول جدید استودیو اینسامنیاک گیمز، بازی Ratchet And Clank: Rift Apart که در واقع یک نمونه برای نشان دادن توانایی بالای سخت افزاری کنسول پلی استیشن ۵ بود و از بدو عرضه با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد، از معدود بازی‌هایی است که صفت نسل نهمی را یدک می‌کشد و ظاهرا توانسته نظر رئیس پلی استیشن را نیز به خود جلب کند.

آقای جیم رایان در تازه‌ترین مصاحبه خود با وبسایت TMTPost درباره آینده پلی استیشن و محصول جدید استودیو اینسامنیاک صحبت کرده‌است. به اعتقاد وی این بازی بهترین بازی سال ۲۰۲۰ است و توانسته احساسات وی را برانگیزد:

من اکنون در وقت آزاد خود مشغول تجربه Ratchet And Clank: Rift Apart هستم. این بازی توانست در من حس شادی ایجاد کند و باعث خوشحالی من شود. این بازی بهترین تجربه گیمینگ من در سال گذشته بود. به شخصه معمولا بازی‌های آرام‌تر ترجیح می‌دهم، بازی‌هایی که برای پیشروی در آن‌ها باید با دقت و عمیقا تفکر کرد ولی عملکرد Ratchet And Clank: Rift Apart روی کنسول PS5 مرا شگفت زده کرد. وقتی می‌بینم تیم ما توانسته تنها پس از گذشت شش ماه از عرضه کنسول جدید، چنین محصولی تولید کند، پس چه انتظاری باید از سه چهار سال آینده داشت؟ حتی تصور آن هیجان زده‌ام می‌کند.

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart هم‌اکنون به صورت انحصاری روی کنسول PS5 در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: