بازی Halo Infinite Multiplayer

در بازی Halo Infinite Multiplayer اشاره‌هایی از بازی‌های قبلی وجود دارد

توسط آشنا علی‌پور در ۲۵ تیر ۱۴۰۰ , ۲۱:۳۱

به گفته طراح اصلی بازی‌های مولتی پلیر Halo، بازی Halo Infinite Multiplayer، به نوعی گرامیداشت خود سری بازی Halo به شمار می‌رود.

بنابر گفته‌های Andrew Witts، طراح اصلی مولتی‌پلیر، بازی Halo Infinite Multiplayer گرامیداشت خود سری Halo خواهد بود. Andrew Witts یکی از طراحان اصلی حالت مولتی‌پلیر بازی است. وی باور دارد که این بازی به نوعی گرامیداشت برای خود سری Halo خواهد بود. گرامیداشت تمام آن مشخصه‌هایی که مختص سری Halo هستند.

اخیراْ در مجله‌ی  ۳۴۳ Industries، با Andrew Witts به عنوان یکی از کارمندان مهم مصاحبه شد. در این مصاحبه، این بازی‌ساز نمونه یکسری از اطلاعات مربوط به بازی Halo Infinite Multiplayer را به اشتراک گذاشت. مثلاْ  این که قرار است از برجسته‌ترین صحنه‌های بازی‌های قبلی Halo در این بازی استفاده شود.

محموله‌های اسلحه

برای مثال می‌توان به محموله‌های اسلحه در Big Team Battle اشاره کرد. به گفته Andrew Witts این ویژگی بازی اشاره مستقیمی دارد به بازی Halo 2 و ماموریت Delta Halo. گفته می‌شود که طرفداران باید انتظار اشاره‌های بیشتری از این دست را در بازی Halo Infinite Multiplayer داشته باشند. از نکاتی مربوط به Halo: CE گرفته تا آخرین محصول منتشر شده در این سری.

Witts اظهار داشت: « حس می‌کنم طرفداران حسابی از این اشاره‌ها لذت خواهند برد. این که حالت مولتی‌پلیر تا چه اندازه گرامیداشت سری بازی Halo به شمار می‌رود، برای طرفداران خیلی جالب خواهد بود. خیلی تلاش کردیم تا برجسته‌ترین قسمت‌های سری Halo را در بازی Halo Infinite Multiplayer وارد کنیم. وقتی مشغول طراحی بودیم، از خودمان می‌پرسیدیم چطور می‌شود آن را لذت‌بخش‌تر کرد. طوری که یک‌ جور جایزه باشد برای افرادی که با تاریخ Halo آشنایی دارند.»

اشاره‌ای از Halo 4 و Halo 2

وی افزود: «یک نمونه از آن، محموله‌های اسلحه است. در Big Team Battle محموله‌های اسله‌ای هستند که از آسمان سقوط می‌کنند. درست مثل چیزی که در ماموریت Delta Halo در Halo 2 رخ داد. یا وقتی که داریم اثر سقوط این محموله‌ها به درون دنیای بازی Halo Infinite Multiplayer را توصیف می‌کنیم. در اینجا اشاره‌ای زدیم به حس دوست‌داشتنی سقوط Ordnance Pods که در Halo 4 ایجاد شده بودند. وقتی Ordnance Pods‌ها می‌افتادند زمین، یک صدای شکننده و سنگینی پخش می‌شد که خیلی عالی بود. ما برای توصیف حالت افتادن محموله‌ها از آن صدا استفاده کردیم. »

تاریخ عرضه بازی

از قبل اعلام شده بود که داستان Halo Infinite در فصل‌های مختلف و به حالت مولتی پلیر انجام خواهد شد. Halo Infinite درپاییز ۲۰۲۱ برای PC، Xbox One، Xbox سری X، و Xbox سری S عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: