قیمت Steam Deck

روند انتخاب قیمت Steam Deck سخت و طاقت فرسا بوده‌است

توسط محسن شجاعی در ۲۵ تیر ۱۴۰۰ , ۱۳:۰۳

آقای گیب نیوئل، موسس شرکت ولو در تازه‌ترین مصاحبه خود درباره پشت پرده پروسه طراحی و انتخاب قیمت Steam Deck صحبت کرده‌است. به گفته ایشان اختلاف نظرات برای قیمت گذاری این دستگاه باعث درگیری‌هایی میان تیم اجرایی شده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از شب گذشته تا کنون بدون شک تمامی مخاطبان و اهالی گیم درباره محصول جدید شرکت ولو شنیده‌اند و بر خلاف تولیدات قبلی این شرکت که عموما در زمینه نرم افزار فعالیت می‌کند، یک کامپیوتر دستی است. یک کامپیوتر دستی با کتاب خانه‌ای مملو از بازی‌های پلتفرم استیم و امکان شخصی سازی سیستم عامل دستگاه. بدون شک Steam Deck دستگاهی جالب توجه است که ارزش بررسی و انتظار را دارد و یکی از مورادی که باعث جذابیت این دستگاه می‌شود، قیمت گذاری آن است که با توجه به سخت افزار قدرتمند آن بسیار منصفانه است و آقای گیب نیوئل، موسس ولو درباره آن صحبت‌هایی ارائه کرده‌است.

ایشان در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN، درباره روند سخت انتخاب قیمت Steam Deck و حواشی و مشکلاتی که در پی آن بوجود آمده‌اند، صحبت کرد. آقای نیوئل می‌گوید او و تیمش به این نتیچه رسیدند که انتخاب یک قیمت منصفانه که توانایی تهیه آن برای همه افراد وجود داشته باشد، حیاتی است. آن‌ها در مرحله تصمیم گرفتند که برقراری تناسب میان قیمت قطعات دستگاه و قیمت آن و سودی که پس فروش چند بازی حاصل خواهد شد را کنار بگذارند و روی این نکته تمرکز کنند مخاطب باید حس کند استیم دک با توجه مشخصات فنی قدرتمند و ویژگی‌هایش از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

مشخصا این موضوع چندانی برای سهامداران قابل قبول نیست و به گفته آقای نیوئل همین مضوع باعث شد تصمیم گیری درباره قیمت نهایی بسیار سخت و طاقت فرسا شود و حتی برخی افراد رفتا بسیار خشن و توهین آمیزی داشته باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: