نتفلیکس سرویس استریم بازی خود را سال آینده عرضه می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۴ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۴

نتفلیکس اخیرا یکی از مدیران ارشد سباق شرکت الکترونیک آرتز را به استخدام خود درآورده تا روند توسعه سرویس استریم گیم خود را تسریع ببخشد و آن را پیش از پایان سال میلادی آینده روانه بازار کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اینکه در دهه اخیر صنعت گیم با سرعت بسیار بالایی در حال رشد بوده و اکثر سرمایه گذاری‌های در این زمینه با موفقیت همراه بوده‌اند، شرکت‌ها و استودیوهای فعال در سایر مدیوم‌ها مشغول فعالیت بوده‌اند رفته رفته به به حضور و ایفای نقش در صنعت گیم نیز چراغ سبز دادند و به دنبال راه‌هایی هستند تا از بازار پرپتانسیل آن بهره ببرند. حال که شرکت‌های بزرگی همچون گوگل و آمازون بودجه‌های سنگینی در این صنعت هزینه کرده‌اند و راه‌ را برای سایر غول‌های چند رسانه‌ای ثروتمند فراهم کرده‌اند، ظاهرا بزودی شاهد سایر شرکت‌ها در این صنعت خواهیم بود و اکنون نوبت به نتفلیکس رسیده‌است.

به گزارش وبسایت  Bloomberg، این شرکت مدتی است به صورت مخفیانه و به دور از هیاهوی رسانه‌ای مشغول ساخت و توسعه سرویس استریم بازی خود بوده‌است و قصد دارد تا پیش از پایان سال ۲۰۲۲ میلادی آن را معرفی و عرضه کند. بدون شک همانند سرویس استریم فیلم و سریال این برند، مشترکین سرویس از مجموعه‌ از بازی‌ها و محتواهای انحصاری این سرویس بهره‌منده خواهند شد. این سرویس قرار است زیر مجموعه‌ای از اشتراک نتفلیکس باشد و به عنوان بخشی از خدمات این سرویس و بدون دریافت مبلغی اضافی به مشترکین آن ارائه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: