۱ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای برنده جایزه مورد انتظارترین بازی ویگما ۲۰۲۱ + فراخوان

توسط دنیای بازی در ۲۴ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۱۱

در حالی که فرآیند داوری آثار ارسال شده برای دبیرخانه دومین دوره جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما ۲۰۲۱ روزهای پایانی خود را طی می‌کند، برای یکی از جوایز جشنواره اتفاق شگفت‌انگیزی رخ خواهد داد. طی توافقات انجام شده با مجموعه ۱۰۰ استارتاپ، برنده‌ی جایزه مورد انتظارترین بازی سال ویگما ۲۰۲۱، این فرصت را خواهد داشت تا سقف یک میلیارد تومان سرمایه خطرپذیر جذب کند.

در واقع پس از انتخاب مورد انتظارترین بازی توسط تیم داوران ویگما ۲۰۲۱، تیم و بازی برنده می‌تواند با ارائه مستندات خود از جمله Pitch Deck، اطلاعات دقیق‌تر تیم یا شرکت و همچنین برنامه درآمدزایی و کسب و کار پروژه به مجموعه ۱۰۰ استارتاپ تا سقف ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان سرمایه جذب کند. این اتفاق تازه شروعی است برای حضور جدی‌تر مجموعه ۱۰۰ استارتاپ در صنعت بازی‌های ویدیویی و مطمئنا در آینده نزدیک از این مجموعه بیشتر خواهید شنید.

علاوه بر این جایزه جذاب عملیاتی در ویگما ۲۰۲۱، کافه بازار نیز به عنوان حامی ویژه و همراه ویگما جوایز عملیاتی ویژه‌ای را برای برندگان هفت جایزه دیگر جشنواره ویگما ۲۰۲۱ در نظر گرفته است. از جمله بنر صفحه اصلی بازار و همچنین اعتبار ریالی جهت تبلیغات دیسکاوری در کافه بازار که جزییات و اطلاعات دقیق آن به صورت جداگانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

با توجه به این اتفاق مهم، فراخوان پیش رو به این جهت منتشر می‌شود تا تیم‌ها و شرکت‌های بازی‌سازی که در حال حاضر در حال تولید پروژه مشخصی هستند و ممکن است تیم ویگما از آن باخبر نباشد، اطلاعات مورد نیاز که در ادامه آورده شده را برای دبیرخانه ویگما ارسال کنند تا در فرآیند داوری این جایزه قرار بگیرند. توجه کنید که تنها بازی‌هایی می‌توانند در این بخش شرکت کنند که منتشر نشده باشند و هنوز روند تولید را سپری می‌کنند.

شما می‌توانید با تکمیل فرم در آدرس https://vigmawards.com/1bt-investment-call/ در بخش مورد انتظارترین بازی سال جشنواره ویگما ۲۰۲۱ شرکت کرده و شانس خود را برای کسب سرمایه یک میلیارد تومانی امتحان کنید.

نکته مهم: با توجه به محدودیت زمانی، بازی‌سازان محترم تنها تا روز سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ فرصت دارند تا این اطلاعات را برای دبیرخانه ویگما ارسال کنند. لازم به تاکید است که این فرصت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

رویداد ویگما ۲۰۲۱ روز جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام کاملاً رایگان در ویگما ۲۰۲۱ می‌توانید از طریق صفحه https://evand.com/events/vigma2021 اقدام نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: