آیا نسخه جدید بازی Marvel’s Spider-Man در راه است؟

توسط مهتاب جهاندار در ۲۳ تیر ۱۴۰۰ , ۲۰:۰۲

دو بازی Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales از بهترین آثار استودیو Insomniac Games هستند و حال به نظر رسیده باید انتظار رونمایی نسخه جدیدتری هم داشته باشیم. با دنیای بازی همراه باشید.

هر دو بازی Marvel’s Spider-Man توانستند با استقبال خوبی رو به رو شوند. یکی از نسخه‌ها برای پلی استیشن ۴ و دیگری برای پلی استیشن ۵ منتشر شد. بازی Marvel’s Spider-Man در طول چند سال به فروش ۲۰ میلیون نسخه‌ای رسید و بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales هم سال ۲۰۲۰ به فروش ۴ میلیون نسخه‌ای دست یافت.

باتوجه به اینکه هر بازی می‌تواند دنباله‌ای داشته باشد، جای تعجبی نداشته که Marvel’s Spider-Man هم بزودی صاحب یک دنباله جدید شود. Nadji Jeter بازیگر شخصیت Miles Morales در بازی اخیر استودیو Insomniac Games بود. وی اخیرا تصویری با لباس موشن کپچر از خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. البته وی به سرعت تصویر را پاک کرد و البته گمانه زنی می‌شود روی فیلم Marvel’s Spider-Man 2 مشغول کار است.

شایان ذکر بوده که تصویر آشکار شده هیچ اشاره به بازی Marvel’s Spider-Man ندارد. تنها می‌توان شایعه دانست که نسخه جدید Marvel’s Spider-Man در دست ساخت قرار دارد و هیچ چیز تایید شده نیست. ناگفته نماند، Jeter پیش از این در سال ۲۰۱۳ به عنوان شخصیت Sam بازی The Last of Us ایفای نقش کرد. او همچنین فاش کرد که ناتی داگ نسخه بازسازی شده The Last of Us را منتشر می‌کند.

در هر صورت باید منتظر ماند تا مشخص شود Jeter برای چه نقشی در حال موشن کپچر است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: