بازی Persona 6

ساخت بازی Persona 6 تایید شد

توسط محسن شجاعی در ۲۳ تیر ۱۴۰۰ , ۰۰:۲۵

اعضای استودیو Atlus در تازه‌ترین مصاحبه خود خبر ساخته شدن بازی Persona 6 را تایید کردند. به گفته کارگردان مجموعه آن‌ها به دنبال خلق بازی‌ای هستند که بتوانند از همه نظر از نسخه پنجم پرسونا برتر باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته و به گزارش وبسایت game informer، استودیو Atlus اقدام به آپدیت کردن وبسایت رسمی مجموعه پرسونا کردند. موردی که معمولا با آغاز رسمی روند توسعه یک نسخه جدید در مجموعه همراه می‌شود و همین موضوع باعث شد بسیار احتمال معرفی رسمی یا حداقل خبر ساخت نسخه جدید را در آینده‌ای نه چندان دور بدهند و مطابق انتظارات همین مسئله رخ داد.

وبسایت Green Japan اخیرا با اعضای استودیو Atlus در پست‌های مختلف مصاحبه‌ای نسبتا مفصل را ترتیب داده و از آن‌ها درباره سلامت محیط کاری و به طور کلی فضا و رفتار مقامات و کارمندان با یکدیگر پرسیده‌است. در خلال این مصاحبه‌ها بود که اعضای استودیو خبر ساخته شدن نسخه ششم پرسونا را تایید کردند.

آقای Naoto Hiraoka، کارگردان مجموعه در گفته‌های خود اعلام کرد بازی Persona 6 پروژه عظیمی خواهد بود و مسلما توسعه آن با تعداد اعضای فعلی استودیو امکان پذیر نیست. آن‌ها در حال جذب استعدادها در زمینه‌های مختلف هستند تا بتوانند مطلوب‌ترین محصول را به مخاطبان خود ارائه کنند:

به لطف بازخوردهای به شدت مثبت Persona 5 از سمت مخاطبان، حس غرور و کسب دستاوردی بزرگ در میان اعضای استودیو حاکم شد. البته این بدان معنا نیست که ما قصد داریم به جایگاه فعلی خود رضایت دهیم. زمانی که پرسونا ۴ را می‌ساختیم، هدف اصلی ما این بود که بازی از همه نظر از نسخه سوم بهتر باشد و اکنون با نسخه ششم همین هدف را در قبال نسخه قبلی دنبال می‌کنیم. البته دستیابی به این هدف با تعداد اعضای فعلی استودیو مشکل است. من از حضور تمام استعدادهایی که به ما کمک کنند تا از روی این مانع بلند بپریم، استقبال می‌کنم.

اینکه چه مقدار از روند توسه پرسونا ۶ پیش رفته‌است یا حتی هنوز روند توسعه بازی به مراحل اصلی خود رسیده یا نه، هنوز مشخص نیست اما، با توجه به اطلاعاتی که ناشر اخیرا درباره مجموعه به اشتراک گذاشته‌، انتظار می‌رود بزودی بیشتر درباره این بازی بشنویم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: