انتشار بازی Ghostwire: Tokyo تا ۲۰۲۲ تاخیر خورد

توسط مهتاب جهاندار در ۲۲ تیر ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۰

بازی Ghostwire: Tokyo در سال‌ها قبل برای پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی معرفی شده است. عنوانی که توسط استودیو  Tango Gameworks تحت ساخت قرار دارد و کارگردانی آن را شینجی میکامی برعهده گرفت. با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی صفحه رسمی توییتر استودیو Tango Gameworks اعلام کرد که بازی Ghostwire: Tokyo تا سال ۲۰۲۲ با تاخیر رو به رو شد. این عنوان که قرار بود اواخر سال ۲۰۲۱ منتشر شود ام در اوایل ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

البته همچنان تاریخ دقیقی مشخص نشده و تنها به اوایل سال ۲۰۲۲ اشاره شد. استودیو Tango Gameworks به دلیل شیوع بیشتر کرونا در ژاپن تصمیم گرفته به محافظت از نیروهای خود بپردازد و همین امر مراحل توسعه را با کندی مواجه ساخته است.

پس از رونمایی در سال ۲۰۱۹، دیگر اطلاعات خاصی مربوط به Ghostwire: Tokyo منتشر نشد. این بازی یک اثر در سبک اکشن و ترسناک است. داستان Ghostwire: Tokyo همانطور که از نام پیداست در توکیو جریان دارد. شینجی میکامی که به عنوان پدر سبک صنعت بازی شناخته می‌شود، با این بازی قصد دارد باری دیگر ترس را در وجود بازیکنان قرار دهد.

ناشر Ghostwire: Tokyo را بتسدا برعهده دارد و از آنجایی که در دوره مستقل بودن بتسدا امضا انحصاری بودن بین سازندگان و سونی انجام گرفت، فعلا قرار نیست برای کنسول‌های ایکس باکس منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: