وینس گیلیگان

وینس گیلیگان قرارداد خود را با استودیو تلویزیونی سونی پیکچرز تمدید کرد

توسط علیرضا قطبی در ۲۲ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۴۱

به گزارش سایت ددلاین وینس گیلیگان، خالق سریال “بریکنگ بد“، که محبوبیتش باعث ساخت یک سریال موفق و یک فیلم شد، قراردادی ۴ ساله را با استودیو تلویزیونی سونی پیکچرز برای ساخت مجموعه‌ای جدید امضاء کرد.

گیلیگان در مورد این قرارداد گفت:

اخیراً با نمایندگان خوب خودم (در شرکت ICM) صحبت می‌کردم و آنها به من یادآوری کردند که قرارداد فعلی من در پایان است. من شاید بیست ثانیه در مورد گزینه‌هایم تعمق کردم، سپس تصمیم گرفتم که دوباره قراردادم را تمدید کنم.

وی در ادامه افزود

سونی نسبت به من بسیار سخاوتمند است، استودیو آنها مکانی عالی برای کار من بود و من همه کارکنان را دوست دارم، از تونی وینچی کوئرا گرفته تا جف فراست و جیسون کلودفلتر به پایین. همچنین پس از گذشت ۱۵ سال کار در این استودیو، فقط یک دهه تا دریافت واکمن طلا فاصله دارم.

طبق این معامله هشت رقمی جدید، گیلیگان به کار خود روی سریال “بهتره با ساول تماس بگیری” که با همکاری پیتر گولد آن را تولید کرده است، ادامه خواهد داد. فیلم‌برداری فصل ششم و آخر این سریال با بازی باب اودنکیرک هم‌ اکنون در حال انجام است. این سریال تا به امروز ۴۰ بار نامزد دریافت جایزه امی شده است.

وی همچنین از طریق شرکت خود های بریج  پروداکشنز در حال ساخت پروژه‌ی جدیدی برای استودیو سونی است.

علاوه بر دو سریال فوق گیلیگان تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی دنباله سریال “بریکینگ بد” را به نام “ال کامینو: فیلم برکینگ بد” در کارنامه خود دارد که نامزدی جایزه‌های انجمن تهیه‌کنندگان ، انجمن نویسندگان و انجمن کارگردانان آمریکا را به همراه ۴ نامزدی جایزه پرایم‌تایم امی ازان خود کرد.

جف فراست و جیسون کلودفلتر، رئیس و رئیس مشترک استودیوی تلویزیونی سونی پیکچرز در بیانیه‌ای مشترک در خصوص این قرارداد گفتند:

رابطه کاری ما با وینس بسیار فوق‌العاده است،  او یک عضو جدایی ناپذیر از خانواده سونی پیکچرز، یک نابغه‌ی خلاق بی‌نظیر و دوستی خیلی خوب است. او در موفقیت استودیوی تلویزیونی نقشی مهم داشته است و کلمات نمی‌توانند بیان کنند که ما چقدر خوشحال هستیم که وینس در ساخت پروژه‌های داستانی و پیشگامانه‌ی مهم دیگر با ما همراه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: