بازی Psychonauts 2

سازندگان بازی Psychonauts 2 درباره درجه سختی بازی توضیحاتی ارائه کردند

توسط محسن شجاعی در ۲۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۵

سازندگان بازی Psychonauts 2 قصد دارند تمامی مخاطبان گیم اعم از هاردکور یا افرادی که کم‌تر به تجربه بازی‌ها مشغول می‌شوند، از تجربه محصول جدید آن‌ها لذت ببرند و ذهن خود را درگیر مواردی همچون درجه سختی بالا نکنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Double Fine Productions مدت زمان زیادی است که مشغول ساخت نسخه دوم مجموعه کلاسیک Psychonauts است و بخشی از زمان خود را صرف ارائه یک تجربه مطلوب برای تمامی افراد کرده‌اند. سازندگان بازی مواردی همچون پشتیبانی از کنترلرهای مختلف و امکان خاموش کردن لرزش دوربین را که در میان بازی‌های امروزی مرسوم است را در بازی خود گنجانده‌اند. شاید یکی خاص‌ترین و غیر منتظره‌ترین ویژگی‌های حضار در بازی، امکان خاموشن کردن سیستم آسب پذیری شخصیت اصلی به صورت کامل است. موردی که مطئمنا باعث تعجب بسیاری از افراد در شبکه‌ها مجازی شده و برخی معتقدند به اتمام رساندن بازی روی آسان‌ترین حالت آن ارزشی ندارد.

پس از اعلام این خبر و بازخوردهای منفی که سازندگان بازی Psychonauts 2 از برخی افراد بابت آن دریافت کردند، در تازه‌ترین بیانیه خود درباره این تصمیم تضویحاتی ارائه کردند تا شاید سوتفاهم‌ها را رفع کنند:

تمامی افراد با ویژگی‌های مختلف باید بتوانند از تجربه بازی‌ها لذت ببرند. افراد در سنین مختلف و با توانمندی‌‎های گوناگون. این اصلی یکی از ویژگی‌هایی است که باعث شده صنعت ما حرکت رو به حلو داشته باشد و نیازی است که ما توسعه دهندگان باید پاسخگوی آن باشیم.

البته لازم به ذکر است این بازی گزینه‌هایی برای آن دسته از مخاطبانی که دنبال یک تجربه چالش برانگیزتر هستند نیز ارائه کرده‌است. در کل مسئله انتخاب بین درجات سختی گوناگون همیشه بحث مهمی در میان مخاطب گیم بوده و نظراتی مختلفی درباره وحود دارد.

سایکوناتز ۲ روز پنجشنبه ۴ام شهریورماه سال جاری (۲۵ام آگوست ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox one ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: