بازی Titanfall 2

پشتیبانی از بازی Titanfall 2 فعلا برای استودیو Respawn در اولویت نیست

توسط محسن شجاعی در ۲۰ تیر ۱۴۰۰ , ۲۲:۴۰

به گفته مدیر بخش روابط عمومی استودیو Respawn در حال حاضر تمام تمرکز اکثر اعضای این استودیو روی تولید محتوا برای Apex Legends است و پشتیبانی از بازی Titanfall 2 فعلا برای آن‌ها چندان موضوعیتی ندارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک بازی Apex Legends موفقیتی بزرگی برای استودیو ریسپاون و کمپانی الکترونیک آرتز محسوب می‌شود. این بازی از بدو انتشار تا به همین امروز با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده و تمامی شواهد گواه این هستند که روند موفقیت بازی تا مدت‌ها ادامه دارد و همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد. این موضوع مانند شمشیر دو لبه است. از طرفی رشد بیشتر بازی و روی آوردن مخاطبان بیشتر به آن، به معنای کسب درآمد بیشتر از بازی برای ریسپاون و الکترونیک آرتز است و از سوی دیگر معطوف شدن تمام تمرکز اعضای استودیو روی این بازی باعث شده آی‌پی‌های دیگر نظیر Titanfall به حاشیه رانده شوند. جامعه مخاطبان بخش چنده نفره نسخه دوم این مجموعه همچنان فعال است اما، سازندگان آن طور که باید از بازی پشتیبانی نمی‌کنند و این موضوع خشم مخاطبان بازی را برانگیخته‌است.

آقای Jason Garza، مدیر بخش روابط عمومی استودیو در تازه‌ترین استریم خود، ضمن تایید این موضوع اعلام کرد آن‌ها در حال تلاش برای رفع ایرادات و پشتیبانی از بازی Titanfall 2 هستند اما، تیم پشتیبانی بازی تنها متشکل از یک الی ذو نفر و سایر اعضای استودیو تمرکز خود را معطوف تولید محتوا برای بازی Apex Legends کرده‌اند.

هرچند این موضوع چندان دور از ذهن و غیز منتظره نبود اما، اکنون تمام آینده ممجموعه تایتان فال زیر سوال است. مطابق گزارش‌ها ریسپاون فعلا قصد ساخته دنباله برای مجموعه را ندارد و حال که تایید شده برنامه ریزی برای پشتیبانی قدرتمند از نسخه دوم را نیز ندارد، آیا بزودی شاهد خاموش شدن سرورهای بازی خواهیم بود؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: