شایعه: کمپانی برادران وارنر قصد دارد استودیو NetherRealm و TT Games را بفروشد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ تیر ۱۴۰۰ , ۲۱:۵۴

به ادعای یکی از ژورنالیست‌های مشهور صنعت گیم، آقای Jez Corden کمپانی برادران وارنر قصد دارد استودیو NetherRealm و TT Games را بفروشد و این دو استودیو جایی در برنامه ریزی‌ها و چشم اندازهای آینده گیمینگ این شرکت ندارند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اینسایدر مشهور صنعت گیم، آقای Jez Corden در تازه‌ترین قسمت پادکست The Xbox Two اعلام کرده مطابق مدارکی که منابع داخلی وی از شرکت برادران وارنر برای او ارسال کرده‌اند، این کمپانی در چشم انداز و برنامه ریزی‌های آینده خود قصد دارد چندین استودیو زیر مجموعه خود را به فروش برساند که در میان لیست این استودیوها نام NetherRealm و TT Games به چشم می‌خورد. NetherRealm استودیو نامداری است که بیشتر به خاطر ساختن مجموعه فایتینگ مورتال کامبت شناخته می‌شود و استودیو TT Games از نسل هفتم تا کنون چندین اقتباس کتابی و سینمایی لگویی را روانه بازار کرده‌است. هر دو استودیو مذکور بالغ بر یک دهه است که در زیر مجموعه برادران وارنر مشغول فعالیت هستند.

در این مدارک اشاره نشده‌است که مشتریان احتمالی این دو استودیو چه شرکت‌هایی هستند اما، چندی پیش شایعاتی مبنی بر تمایل مایکروسافت برای خرید استودیو NetherRealm منتشر شده بود که البته چندان دور از ذهن نیست. این شکرت رقابت تنگاتنگی با سونی برای تقویت استودیوهای زیر مجموعه خود دارند. مشخص نیست دقیقا برادران وارنر دقیقا به چه علتی قصد فروش این استودیو را دارد. تحلیل آقای Corden این است که این شرکت از عملکرد اقتباس‌های سینمایی این استودیوها راضی نیست و در واقع نه از میزان فروش فیلم «Mortal Kombat» و نه از میزان فروش «Lego movies» نتوانسته‌اند انتظارات این شرکت را برآورده سازند.

در میان آینده استودیو NetherRealm در هاله‌ای از ابهام قرار دارد مطابق گزارش‌ها این استودیو در حال حاضر مشغل ساخت بازی Injustice 3 و یک بازی مبارزه‌ای در جهان مارول است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: