استودیو Bloober Team

استودیو Bloober Team دو بازی جدید در دست ساخت دارد

توسط محسن شجاعی در ۱۸ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۸

بالاخره استودیو Bloober Team نسبت به شایعاتی که در این چند وقت اخیر درباره پروژه‌های آینده این استودیو منتشر شده واکنش نشان داد و آن‌ها ناقص و قدیمی خطاب کرد و بخشی از آن‌ها را اصلاح کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش سازمان Creative Europe Media Programme اطلاعاتی درباره پروژه‌های آینده Bloober Team منتشر کرد و مدعی شد این استودیو هم اکنون مشغول توسعه سه پروژه به صورت هم زمان است. این سازمان درباره هر یک از این پروژه‌ها اطلاعات نسبتا مختصری نیز ازائه کرد. اکنون و پس از گذشت نزدیک به دو سال از این ماجرا، استودیو لهستانی در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN نسبت به این اخبار و برای اولین بار یک واکنش رسمی ارائه کرد.

در وبسایت Creative Europe Media Programme این سه پروژه اینگونه توصیف شده‌است: پروژه اول با اسم رمز H20 شناخته می‌شود و اطلاعات چندانی درباره آن در دسترس نیست. پروژه دوم دنباله Layers of Fear با پسوند Dum Spiro است که در بحبوحه جنگ جهانی دوم جریان دارد و شخصیت اصلی آن یک پسرک جوان یهودی لهستانی است. و در پایان بازی سوم که Black نام دارد که زاویه دوربین آن اول شخص است و در فضای قرون وسطی‌ای جریان دارد و داستان از جایی شروع می‌شود که محل زندگی شخصیت اصلی مورد حمله موجودات فضایی قرار می‌گیرد.

آقای Tomasz Gawlikowski، مدیرعامل استودیو Bloober Team در مصاحبه‌ای با IGN اعلام کرد در واقع عنوانی که با اسم رمز H20 شناخته می‌شد، نسخه دوم Layers of Fear بوده که سال ۲۰۱۹ روانه بازار شده‌‎است. ایده بازی Dum Spiro به طور کلی رها شده است زیرا به گفته آقای Gawlikowski سازندگان احساس می‌کردند نمی‌توانند هم زمان این پروژه با این شرایط ترسناک طراحی کنند و از سوی دیگر از نظر تجاری انتظار موفقیت خاصی را از بازی داشته باشند.

بازی Black اما، هنوز در دست ساحت است اما، به گفته آقای Gawlikowski ایده اولیه آن دچار تغییر و تحول کامل شده و با اطلاعاتی که در وبسایت Creative Europe Media Programme منتشر شده، تفاوت بسیاری دارد.

هر چند آقای Gawlikowski از صحبت درباره توافق میان استودیو با شرکت کونامی خودداری کرد اما، اعلام داشت آن‌ها اکنون دو پروژه را به صورت هم زمان در دست ساخت دارد که یکی از آن‌ها در مرحله ساخت و دیگری در مرحله پیش تولید است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: