محتویات نسخه‌‌های Digital Deluxe و Ultimate بازی Lost Judgment مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۱۸ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۲

استودیو Ryu Ga Gotoku روز گذشته از نسخه‌‌های Digital Deluxe و Ultimate بازی Lost Judgment و محتویات آن‌ها رونمایی کرد. مخاطبانی که اقدام به تهیه هر یک از این دو نسخه به صورت پیش خرید بکنند می‌توانند به مدت سه روز به تجربه نسخه early access بازی بپردازند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه اسپین آف مجموعه یاکوزا که به نام Judgment شناخته می‌شود بدون شک یکی از برترین‌ بازی‌هایی بود که در نسل هفتم توسط یکی از استودیوهای ژاپنی منتشر شد. این بازی با ارائه ترکیب جذابی از سیستم مبارزات هک اند اسلش هیجان انگیز، داستان گیرا و شخصیت‌های به یاد ماندنی و مینی گیم‌های سرگرم کننده توانست هم زمان رضایت مخاطبان غربی و شرقی را جلب کند. ظاهرا دنباله این بازی با حفظ فرمول موفقیت نسخه اول و ارتقا آن در تمامی جوانب از بازی‌هایی است که ارزش انتظار را دارد و سازندگان با رونمایی از یک سری نسخه خاص و ویژه از بازی، تنها این انتظار را سخت‌تر از قبل کرده‌اند.

در کنار نسخه استاندارد بازی که به قیمت شصت دلار عرضه می‌شود، نسخه‌‌های Digital Deluxe و Ultimate بازی Lost Judgment نیز رونمایی شدند. نسخه Digital Deluxe که به قیمت هفتاد دلار منتشر می‌شود، علاوه بر در اختیار داشتن بخش اصلی بازی، پک Detective Essentials که شامل آیتم‌های خاصی برای تحقیق روی پرونده‌های بازی است. پک دیگری که در این نسخه وجود دارد، School Stories Expansion نام دارد که یک سری آیتم و ابزار برای شرکت‌ در فعالیت‌ها دبیرستان را در اختیار مخاطب می‌گذارد.

و در نهایت نسخه Ultimate بازی که شامل تمامی موارد نسخه دیجیتال دیلاکس است و در کنار آن بسته الحاقی داستانی بازی را نیز شامل می‌شود و قیمت آن ۹۰ دلار است. پیش خرید کردن هر یک از دو نسخه امکان تجربه کردن نسخه early access بازی به مدت سه روز را فراهم می‌کند.

بازی Lost Judgment دوم مهر ماه برای کنسول‌های PS4 PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: