تاریخ عرضه Death Stranding Director's Cut

تاریخ عرضه Death Stranding Director’s Cut با انتشار یک تریلر مشخص شد

توسط حسین بازدید در ۱۸ تیر ۱۴۰۰ , ۱۰:۰۰

در رویداد State of Play، تاریخ عرضه Death Stranding Director’s Cut مشخص شد و ماه مهر باید منتظر عرضه نسخه جدید بازی باشیم. با دنیای بازی همراه باشید.

حدود یک ماه پیش بعد از یک معرفی غیرمنتظره در مراسم Summer Game Fest، نسخه جدیدی از بازی دث استرندینگ تحت عنوان «دث استرندینگ: نسخه کارگردان» یا همان Death Stranding Director’s Cut منتشر خواهد شد. در آن مراسم تریلری عجیب از بازی پخش شد که اشاراتی به مجموعه متال گیر و عناصر مخفی‌کاری داشت. در نهایت با انتشار تریلر جدید بازی در State of Play، اطلاعات بیشتری از بازی در اختیارمان قرار گرفت. بازی برای کنسول پلی استیشن ۵ ریمستر شده و با فریم‌ریت ۶۰ قابل اجرا خواهد بود. با انتشار این تریلر، تاریخ عرضه Death Stranding Director’s Cut روز دوم مهرماه است.

شاید مهم‌ترین نکته‌ای که این نسخه را هیجان‌انگیز جلوه می‌دهد، ماموریت‌های داستانی آن باشد. طبق تریلر، با ماموریت‌های جدیدی طرف خواهیم بود که لوکیشن‌های جدیدی به بازی آورده‌اند و داستان تازه‌ای روایت می‌کنند. خرابه‌های عجیب تا پایگاه‌های مرموز، همگی صحنه‌های تریلر بار هم به رسم قدیم کوجیما، اطلاعات کاملی نمی‌دهند و تا تجربه آن باید صبر کرد.

تریلر جدید Death Stranding Director’s Cut

طبق چیزی که در تریلر دیدیم، نبردها و مبارزات بازی دستخوش تغییرات و پیشرفت‌هایی شده. دشمن‌های جدیدی مانند کِرم‌های BT غول‌پیکر هم به بازی افزوده شده‌اند. مبارزات تن‌ به تن بازی هم پیشرفت داشته و اسلحه‌های جدیدی مانند Master Gun و تیربار هم در بازی گنجانده شده است. میدان تیر یا Firing Range از ویژگی‌های جدید بازی به شمار می‌رود که مخاطبان بازی می‌توانند در آن‌جا مهارت تیراندازی خود را به چالش بکشند.

امکانات تازه‌تری هم به بازی آمده‌اند تا چالش‌های حمل و نقل را کم‌تر کنند. قابلیتی مانند Cargo Catapult که بارها را می‌تواند تا مسافتی دوردست پرتاب کند. اسکلت پشتیبانی (Support Skeleton) هم به اسکلت‌های دیگر بازی پیوسته تا بارهای بیشتری بتوانید حمل نمایید. ربات دستیاری هم به نام Buddy Bot به شما خواهد پیوست که قدرت مانور شما در ماموریت‌ها را افزایش خواهد داد و مسلط‌تر جلو خواهید رفت. رمپ پرش و در کنار آن مسابقاتی تحت عنوان Fragile Circuit هم از ویژگی‌های جدید Death Stranding Director’s Cut به شمار می‌روند.

نسخه جدید بازی ۴۹/۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و اگر شما نسخه PS4 را داشته باشید، تنها با پرداخت ۱۰ دلار می‌توانید صاحب نسخه Digital Deluxe بازی شوید. بازی Death Stranding Director’s Cut در دوم مهرماه برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: