استودیو‌های مارول و دی‌سی

استودیو‌‌های مارول و دی‌ سی در رویداد آنلاین کامیک-کان حضور نخواهند داشت

توسط علیرضا قطبی در ۱۷ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۷

به گزارش سایت ددلاین استودیو‌های مارول و دی‌سی در رویداد آنلاین کامیک-کان در خانه (Comic-Con@Home 2021) که در اواخر این ماه برگزار می‌شود حضور نخواهند داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

در گزارش منتشر شده دلیلی برای تصمیم دو شرکت‌ برای کنار گذاشتن این رویداد ذکر نشده است، اما این احتمال وجود دارد که هر دو استودیو نمی‌خواهند برخی از عناوین پر انتظار خود را بدون حضور تماشاچیان زنده به نمایش بگذارند.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا شرکت سونی نیز همین روند را برای فیلم‌های آینده‌ی خود از جمله “مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست“، “ونوم: بگذارید کارنیج بیاید” و “موربیوس” دنبال کند و در مراسم حضور پیدا نکند.

در خصوص برادران وارنر، این سومین سال پیاپی است که فیلم های استودیو دی‌سی در کامیک کان حضور ندارند. آخرین باری که این استودیو در این رویداد حضور یافت، در مراسم کامیک – کان سال ۲۰۱۸ در سن دیگو بود  زمانی که گل گدوت و کارگردان “زن شگفت انگیز ۱۹۸۴” پتی جنکینز برای اولین بار از این فیلم رونمایی کردند.

با توجه به این که مراسم دی‌سی فندوم بار دیگر در ماه سپتامبر برگزار می‌شود. بعید به نظر می رسد که این کمپانی دیگر علاقه‌ای به حضور در رویداد‌ بعدی کامیک کان داشته باشد، اگرچه این خبر هنوز هم ممکن است برای طرفدارانی که امیدوار بودند در اوایل سال گوشه‌ی کوچکی را از فیلم‌های آینده‌ی استودیو ببینند ناامید کننده باشد.

رویداد آنلاین کامیک-کان در خانه در اواخر سال جاری از تاریخ ۱ ژوئیه تا ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۱ (۱ تا ۳ مرداد ماه) برگزار خواهد شد، رویداد زنده کامیک-کان سن دیگو نیز در اواخر امسال، از تاریخ ۲۶ نوامبر تا ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ (۵ تا ۷ آذر ماه) برگزار خواهد شد.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا استودیوهای مارول یا برادران وارنر در این رویداد حضور پیدا می‌کنند یا خیر، اما با توجه به تعداد بالای پروژه‌ها که توسط هر دو استودیو در دست ساخت است، این اتفاق خیلی هم عجیب نخواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: