آنتوان گریزمان و کونامی قطع همکاری کردند

توسط مهتاب جهاندار در ۱۷ تیر ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۲

بی شک اگر از علاقمندان فوتبال باشید، با ستاره بارسلونا آنتوان گریزمان آشنایی دارید. اخیرا وی اظهارات نژادپرستانه‌ای داشته و همین امر موجب شده تا کونامی تصمیم به قطع همکاری گیرد. با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش وب سایت VGC، کونامی پیشتر قراردادی با گریزمان برای بازی PES بسته بود که به دلیل اتهام نژادپرستانه آن هم فسخ شد. حتی گریزمان قرار بود سفیر تبلیغاتی بازی !Yu-Gi-Oh هم باشد که این قطع همکاری موجب شد، ستاره بارسلونا دیگر با این شرکت همکاری نکند.

داستان اظهارات نژادپرستانه گریزمان از این قرار است که دو سال قبل ویدئویی مربوط به وی و عثمان دمبله هم تیمی آن منتشر می‌شود که در این ویدئو هر دو بازیکن درباره کارکنان هتل آسیایی اظهار نظر نژادپرستانه می‌کنند.

البته گریزمان مدتی بعد در بیانیه‌ای عذرخواهی کرد و به دنبال آن عثمان دمبله نیز چنین عملی انجام داد. کونامی درباره این موضوع بیانیه‌ای داده و اعلام کرده:

همانطور که در عرصه ورزش تبلیغ نژادی وجود ندارد، کونامی هم چنین چیزی را قبول نمی‌کند. ما قبلا با گریزمان برای سفیر تبلیغاتی بودن در بازی  Yu-Gi-Oh همکاری داشتیم. در این بین باتوجه به اتفاق رخ داده، تصمیم گرفته شد تا همکاری با این بازیکن فوتبال نداشته باشیم. درباره بازی eFootball PES هم از باشگاه بارسلونا می‌خواهیم توضیحات لازم را ارائه دهد.

پیشتر شایعه شد که کونامی به دنبال رایگان کردن بازی  PES 2022 است. رویکردی که انتظار داریم برای تمامی بازی‌های سری Pro Evolution Soccer صدق کند. به هر حال باید تا ۳۰ جولای که تاریخ رونمایی بازی PES 2022 است، منتظر ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: