استودیو Ripple Effect

نام استودیو DICE LA به Ripple Effect تغییر پیدا کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۷ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۴۷

شعبه لس آنجلس استودیو دایس نام خود را به استودیو Ripple Effect تغییر داد. این استودیو قرار است پس از توسعه یکی از بخش‌های بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ مشغول ساخت اولین بازی مستقل خود بشود و هویت جدیدی برای خود تعریف کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش اعلام شد DICE LA مشغول ساخت بخش جدید و معرفی نشده بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ است و قرار است پس از آن به صورت مستقل یک بازی جدید را توسعه دهد. در تازه‌ترین پستی که در وبسایت رسمی استودیو منتشر شده، اعلام شده‌است زین پس نام آن‌ها به «ریپل افکت» تغییر پیدا می‌کند. آن‌ها قصد دارند تحت این نام همه جانبه کیفیت و سطح خود را ارتقا دهند و این تنها به کیفیت بازی خلاصه نمی‌شود و شامل روند و نحوه نگرش به توسعه یک بازی و به طور کلی تمامی بخش‌های اداره یک استودیو بازی سازی، اعم از کوچک و بزرگ را دربر می‌گیرد.

آقای Christian Grass، مدیر استودیو Ripple Effect درباره این تصمیم اینگونه توضیح داد:

ما به مدتی به نام DICE LA شناخته می‌شدیم و با این استودیو همکاری می‌کردیم، افتخار می‌کنیم و سبک و سیاق بازی سازی DICE همیشه بخشی از هویت استودیو ما را تعریف خواهد کرد اما، طی هشت سال گذشته ما به شیوه و نگرش خاص خود در بازی سازی دست پیدا کرده‌ایم. ما به آینده امیدواریم و قصد داریم خود را در همه حوانب گسترش دهیم و هویت خود را بازتعریف کنیم.

آقای Vince Zampella، موسس استودیو ریسپاون نیز به عنوان مدیر مشترک در کنار آقای Grass حضور دارد تا با همکاری یکدیگر سیلی از برنامه نویسان، هنرمندان و مهندسین با استعداد را به سمت یک آینده روشن رهبری کنند.

این استودیو تاریخچه طولانی در تغییر نام دارد. آن‌ها ابتدا کار خود را با نام DreamWorks Interactive آغاز کردند و سال ۲۰۰۰ به زیر مجموعه الکترونیک آرتز اضافه شدند و نام آن‌ها به EA Los Angeles تغییر کرد. سال ۲۰۱۰ نام آن‌ها بار دیگر به Danger Close Games تغییر کرد و وظیفه توسعه مجموعه Medal of Honor به آن‌ها محول شد و در نهایت سال ۲۰۱۳ به عنوان یک شعبه فرعی استودیو DICE و به نام DICE LA فعالیت خود را از سر گرفتند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: