آمار فروش بازی Resident Evil Village

آمار فروش بازی Resident Evil Village از مرز ۴.۵ میلیون نسخه عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۷ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۱۰

پس از ثبت آمار خارق العاده فروش چهار میلیون نسخه‌ای تنها پس از چهار ماه بعد از عرضه، آمار فروش بازی Resident Evil Village مطابق جدیدترین آمار به بیش از ۴.۵ میلیون نسخه رسیده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حدود یک ماه پیش بود که کمپانی ژاپنی کپکام اعلام کرد جدیدترین نسخه مجموعه محبوب وحشت بقا رزیدنت اویل در مجموعه فروش دیجیتالی و فیزیکی در سراسر دنیا بالغ بر چهار میلیون نسخه فروخته شده‌است. اکنون و پس از گذشت حدود چهار هفته، پانصد هزار نسخه دیگر نیز به این آمار افزوده شده تا Resident Evil Village مطابق آخرین آمار بالغ بر ۴.۵ میلیون نسخه فروخته باشد. با توجه به اینکه این بازی هفتم ماه می سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا عرضه شد، باید گفت این آمار فروش بالا حقیقتا تحسین برانگیز است.

جدیدترین آمار فروش دیجیتالی بازی Resident Evil Village مدتی پس از برگزاری کنفرانس شرکت کپکام در مراسم E3 و اعلام خبر ساخت شدن جدیدترین بسته الحاقی بازی منتشر شد که مطمئنا این عوامل در ثبت این آمار بی‌تاثیر نبوده‌اند. البته همانطور که ناشر اعلام کرد زمان زیادی تا انتشار این DLC باقی مانده و مخاطبان فعلا باید باید سرگرم تجربه بخش داستانی باشند.

این نسخه ادامه دهنده رویدادهای نسخه هفتم است و داستان ایتن وینترز و سفر وی یه یک دهکده مرموز در اروپا برای نجات دادن دختر گمشده‌اش را روایت می‌کند. وی در این دهکده باید با چهار ارباب که هر کدام توسط فردی به نام Mother Miranda رهبری می‌شوند، مبارزه کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: