تریلر جدید دنباله بازی God of War

شایعه: تریلر جدید دنباله بازی God of War مردادماه منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۶ تیر ۱۴۰۰ , ۱۳:۱۷

به ادعای برخی از اینسایدرهای سونی، این شرکت قصد دارد در مرداد ماه یک رویداد جدید برگزار کند و در آن تریلر جدید دنباله بازی God of War و همچنین اطلاعات تازه‌ای از بازی Horizon Forbidden West و تاریخ انتشار آن را اعلام کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سونی روز گذشته اعلام کرد قسمت جدید رویداد State of Play به بازی Deathloop، بازی‌های استودیوهای مستقل و سایر استودیوهای ترد پارتی اختصاص خواهد یافت و مشخصا برخی از طرفداران پلی استیشن از نبود بازی‌هایی نظیر گاد آو وار و هورایزن نا امید شدند. چندی پیش برخی شایعات از سوی اینسایدرهای استودیو سانتامونیکا مطرح شد مبنی بر اینکه آن‌ها در یکی از رویدادهای اخیر پلی استیشن نمایش تازه‌ای از بازی خود خواهند داشت و حال ظاهرا زمان نمایش این تریلر جدید مشخص شده‌است.

اینسایدر پلی استیشن QuimSix که پیشتر خبر برگزاری قسمت جدید رویداد State of Play در هشتم جولای را فاش کرده بود، اعلام کرد سونی یک رویداد جدید در مردادماه برگزار می‌کند و در آن تریلر جدید دنباله بازی God of War را نمایش خواهد داد. وی همچنین افزود شرکت ژاپنی در اواخر تابستان اطلاعات تکمیلی و همچنین زمان دقیق انتشار بازی Horizon Forbidden West را مشخص خواهد کرد. هر چند QuimSix زمان دقیقی برای تحقق گفته‌های خود اعلام نکرد اما، مشخصا نمی‌توان به سادگی از کنار آن عبور کرد. وی تا به حال اطلاعات زیادی از بازی Far Cry 6 منتشر کرده که صحت تمامی آن‌ها اثبات شده‌است.

بر اساس شایعات رویداد جدید سونی که هشتم جولای برگزار می‌شود شامل بازی‌هایی همچون Grand Theft Auto V: Enhanced and Expanded است و نمایشی نسبتا طولانی از بازی Deathloop نیز پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: