شایعه: سونی در رویداد تابستان خود خبر خرید استودیو بلوپوینت را اعلام می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۶ تیر ۱۴۰۰ , ۱۳:۰۰

به ادعای برخی از اینسایدرهای پلی استیشن، اخیرا سونی در جلسه خود با سرمایه گذاران خبر خرید استودیو بلوپوینت را اعلام کرده و قصد دارد در رویداد بعدی خود این خبر را به صورت عمومی و رسمی نشر دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سونی اخیرا پس از نزدیک به دو سال لیست استودیوهای زیر مجموعه پلی استیشن را دچار تغییراتی کرده‌است. شرکت ژاپنی چندی پیش خبر از تصاحب مالکیت استودیو دانمارکی Housemarque، سازنده بازی انحصاری Returnal داد و استودیو Nixxes Software که در پورت بازی‌های برای PC نیز بسیار مجرب و با مهارت است را نیز به مجموعه خود اضافه کرد. البته با توجه به فعالیت قوی و پر دوام شرکت رقیب، مایکروسافت در این زمینه انتظار نمی‌رود سونی تا همین جای کار بسنده کند و احتمالا در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار خبرهای بیشتری مبنی بر خریدهای جدید سونی باشیم.

چندی پیش صفحه پلی استیشن ژاپن در توئیتر خبر خریده شدن استودیو بلوپوینت توسط سونی را منتشر کرد که البته بلافاصله آن را حذف کرد. علی رغم اینکه این خبر پاک شده اما، بسیاری از تحلیلگران و اهالی گیم معتقدند این خبر جنبه حقیقی داشته و سونی بزودی آن را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد.

ظاهرا سونی این اطلاعیه را برای رویداد (تایید نشده) تابستان خود حفظ کرده‌است. بسیاری از اینسایدرها و خبرنگاران اعلام کرده‌اند سونی قصد دارد در تابستان سال جاری رویداد ویژه‌ای صرفا برای خبرهای مربوط خریدهای خود و موارد اینچنینی برگزار کند. به ادعای اینسایدر معروف Shpeshal_Nich در توئیتر، سونی پیش از آن که صفحه توئیتر پلی استیشن ژاپن خبر خرید این استودیو را فاش کند، قصد داشته از این خبر به عنوان یک اطلاعیه خبر منتظره در رویداد تابستان خود استفاده کند و همچنان نیز چنین قصدی دارد اما، شاید آن را به زمان دیگری موکول کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: