فصل پنجم بازی Fall Guys دارای لباس‌هایی با تم پلی استیشن است

توسط مهتاب جهاندار در ۱۵ تیر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

بازی Fall Guys در سال گذشته منتشر شد اما توانست همچون بمب در میان بازیکنان منفجر شود و علاقمندان بسیاری را بدست آورد. تاکنون آپدیت‌های مختلفی برای این بازی منتشر شد و در این بین باید به فصل پنجم آن اشاره کنیم. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که تاکنون استودیو Mediatonic تاکنون آپدیت‌های مختلفی را منتشر کرده که ویژگی‌های جالب به بازی می‌افزود، گفته شده در آپدیت پنجم قرار است محتوا جالبی را شاهد باشیم. از جمله آنها باید به لباس‌هایی با تم پلی استیشن اشاره کرد.

این موضوع را کاربر KrxnkyFG از آشکارسازان بازی Fall Guys مطرح کرده است. لباس‌هایی که گفته شد تم بازی‌های پلی استیشن نظیر Ratchet و Clank ، Astro Bot و همچنین Sackboy از سری LittleBigPlanet را دربرمی‌گیرد.

بنابراین بروزرسان بعدی برای طرفداران پلی استیشن بسیار جذاب خواهد بود. همچنین قرار است لباس‌هایی با تم Kena: Bridge of Spirons و Spelunky هم به این بازی افزوده شود. علاوه بر تم لباس، باید به آیتم‌هایی مربوط به The Jungle Book دیزنی هم اشاره داشته باشیم.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در حال حاضر برای پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی دردسترس است. نسخه ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و نینتندو سوییچ قرار بوده بزودی معرفی شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: