نسخه PC بازی Assassin’s Creed Valhalla

نسخه PC بازی Assassin’s Creed Valhalla از کنترلر DualSense پشتیبانی می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۵ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۴۶

کمپانی یوبی سافت ساعاتی پیش و در سکوا کامل خبری آپدیت جدیدی برای نسخه PC بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرده و در آن پشتیبانی از ویژگی‌های کلیدی کنترلر دوآل سنس را به این نسخه اضافه کرده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حدود یک ماه پیش استودیو ۴A Games به عنوان اولین استودیو و پیشرو آپدیت پشتیبانی از ویژگی‌های کلیدی کنترلر DualSense یعنی haptic feedback و adaptive triggers را به نسخه کامپیوتر بازی Metro Exodus: Enhanced Edition اضافه کرد و پس از ان استودیوهای دیگر به تبعیت از این تصمیم ۴A Games آپدیت‌هایی مشابه را برای نسخه PC بازی‌های خود منتشر کردند و اکنون ظاهرا نوبت به شرکت فرانسوی نامدار صنعت گیم و مجموعه محبوب Assassin’s Creed رسیده‌است.

به گزارش وبسایت VGC و آقای Andy Robinson یوبی سافت اخیرا آپدیت جدیدی برای نسخه PC بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرده و در آن‌ پشتیبانی از قابلیت‌های haptic feedback و adaptive triggers را برای آن دسته از مخاطبانی که از کنترلر DualSense استفاده می‌کنند، افزوده است. تنها مورد تعجب آوری که وجود دارد، مربوط به نحوه انتشار این آپدیت است. یوبی سافت بدون هیچگونه اطلاع قبلی و به صورت ناگهانی این آپدیت را منتشر کرده و طرفداران PC از شب گذشته کاملا غافلگیر شده‌اند.

انتظار می‌رود با توجه به موج جدید سازندگانی اقدام به انتشار آپدیت مربوط به کنترلر DualSense می‌کنند، در آینده نه چندان دور شاهد پشتیبانی وسیعی از بازی‌ها از ویژگی‌های این کنترلر باشیم و بازی‌های آینده نیز در ابتدا این ویژگی‌ها را ارائه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: