آپدیت جدید بازی Returnal

آپدیت جدید بازی Returnal مشکل فایل‌های ذخیره بازی را رفع می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۴ تیر ۱۴۰۰ , ۱۸:۱۰

استودیو Housemarque روز گذشته آپدیت جدید بازی Returnal را منتشر کرد این آپدیت مشکل فایل‌های ذخیره بازی، چالش‌های روزانه و همچنان باز نشدن برخی تروفی‌ها علی رغم انجام دادن نیازمندی آن‌ها را رفع می‌کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Housemarque، سازنده عنوان Returnal روز گذشته جزئیات تکمیلی درباره آپدیت ۱.۴.۱ این بازی را اعلام کرد و اکنون این آپدیت در اختیار مخاطبان قرار دارد. این آپدیت مشکل باز نشدن تروفی‎‌هایی همچون «Atropian Survival» ،«Sins of the Mother» و «Welcome Home» را با انجام دادن قسمت پایانی ACT 3 را رفع می‌کند.

ایرادی دیگری که با این آپدیت رفع می‌شود، مربوط به چالش‌های روزانه بازی است. برخی از بازیکنان گزارش دادند در هنگام تجربه این چالش‌ها، به ناگهان بازی دچار کرش می‌شود و بازی بسته می‌شود که سازندگان اقدام به رفع این مسئله کرده‌اند. ایراد دیگری که مربوط به این بخش است، به سیستم لوت بازی مربوط می‌شود و آیتم‌های در قسمت‌های تعیین شده به درستی لود نمی‌شوند. آخرین مشکلی که آپدیت جدید بازی Returnal در صدد رفع آن است، فایل‌های ذخیره بازی است. برخی مخاطبان گزارش کرده‌اند پس از اجرای بازی از روی یک فایل سیو، برخی جلوه‌های بصری بازی کرش می‌کنند یا به درستی لود نمی‌شوند.

عنوان Returnal هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ در دسترس است. سونی چندی پیش اعلام کرد استودیو Housemarque را خریده و بنابراین انتظار نمی‌رود در آینده (حداقل نزدیک)شاهد انتشار این  عنوان برای پلتفرم دیگری باشیم. به گفته موسس استودیو در این بازی اشاره غیر مستقیمی به پروژه بعدی استودیو وجود دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: